Bulímia,anorexia

gabina

Zujka:
Andrej to nemyslel vobec zle...Je adminom a na fore su urcene pravidla. Admin je prvou osobou, ktora ich musi ustrazit a dodrziavat...
Nemyslim, ze by konal voci Tebe s akymkolvek umyslom Ti ublizit a natrhnut Ti achilovku. Mozno ani netusi, co vies len Ty...
A suhlasim s Alti: Aj v terapii su chvile, kedy sa poriadne zaskrabne do otvorenej rany a vytlaca sa hnis...A dnes sa to stalo aj Tebe...Zuzitkuj to pre seba...

alti

Zuju, akoze nic nemas? Spominam si na tie uzasne oci "Tvojich" deti pri tazko vydretom programe - pisala si nam o tom. A radost ich rodicov...No, ja ucim dospelakov, ktori su mudri a nie vzdy je to lahke. Ty ucis mentalne postihnutych - klobuk dolu, pretazka ale velmi potrebna praca.

zuju

Vies aku mam pracu Misa, nedokazem deti nic naucit, skola mi nepomaha, vrazila som uz niekolko tisic na pomocky pre deti a mkozno ma vyhodia lebo nemam vzdelanie, kolegyne v DSS ma ohovaraju, ja v 32 nemam nic, ty len v21

alti

Zuju, spomenula si odkrytie Achilovej paty. Tak to vyuzi, urob z toho ten radikalny zlom v Tvojom mysleni. Nie smerom k tabletkam a k sebalutosti. p-Povedz si : do kelu, chcem byt zdrava. Aj preto, ze taketo situacie ako dnesna su v zivote zbytocne.

zuju

na vsetko som sama, doma, v skole, v posilovnmi... kazdemu pomdam pomocnu ruku a potom som najhorsia, tak naco seriem na seba, na druhych.

misha

Zuju, a chceš sa na to uzavreté vrátiť? Na uzavretom je to väčšie peklo!....Kašli na ľudí, ale na seba nie!!!! Tiež mi je dnes zle, tiež by som najradšej pojedla lieky, "vyslobodila" sa.....Ja mám pred sebou veľké NIČ! Nič som za celých 21r nevybudovala, stačila som všetko poničiť....Ty máš prácu, vzdelanie!!!!!!...Vyplač sa, slzy Ti očistia ubolenú dušu, ale neubližuj si!