Bulímia,anorexia

misha

Prepáč Alti za všetko, čo som napísala:-(...Idem radšej na prechádzku...Zoberem si mp3 a pôjdem na rybníky...Pekný deň.

misha

Kvôli tým kilám nemyslím na nič iné, než na smrť:( Keď idem von, chodím radšej uličkami, nie cez mesto.....a v práci som sa vyhýbala pohľadom do tváre, aj v tvári som pribrala...všade som pribrala:-(......

misha

Alti, nie, vieš prečo? Lebo žerem ako kyselina. Ale žraniu je už koniec! Dnes som vykúpila snáď celú lekáreň..ja to tomu hnusnému telu ukážem..už nedovolím, aby si pýtalo jedlo!:-((..veď to priberanie ma takto psychicky ničí! To ono mi spôsobuje zlé myšlienky:-(

misha

Alti, matka o tom už vie..Vedela to už, keď som prišla z práce domov! Zas je to napísala nejaká "dobrá duša" odtiaľto, ale už ma to neprekvapuje...Napr. zuju máva vo zvyku vypisovať mojej mame....Nevadí...Asi by som sa mala ísť niečim zamestnať, som hladná:-(..A ráno mi váha ukázala zas viac kg, tak som "šťastná":-(((

alti

Mishka,
to, co si mi napisala, predsa davno viem. Preto som Ti napisala, ze musis sa s oboma rodicmi otvorene porozpravat. Lebo vies, iny bude pocit rodica, ze peniazky budu na liecbu a nie napr. na prehanadla. Prepac mi otvorenost, ale tak to vidim ja. Ved ked rodicia separatne odmietnu, budes aspon vediet, ze to musis zvladnut sama. Ale kym sa s nimi neporozpravas, nerob zavery. A to plati nielen v tomto pripade :D

misha

Alti, naši sú rozvedení, mama na ID, otec zarába dosť, ale počíta si každú korunu!!! Je šťastný, že už nemusí platiť výživné...A keď chcem napr. kúpiť nejakú knihu (on býva v ČR), vždy mu tie peniaze musím vrátiť, aj keď je to napr. 15Kč!!! S ním počítať nemôžem..ani nechcem......Ale my to nejako poriešime...Nič iné mi ani neostáva....

mia

ja mam tiez tento problem ale uz ho neriesim, schudla som v priebehu jedneho roka 30 kil a narobila som si same problemy , nastastie som uz z toho vonku

zuju

ahojte krce a bolesti krzov mam stale, no co treba to pretrpiet dnes musim vynechat trening v posilovni ale budem asi 20 min. na stacionarnom

alti

Mishka,
vzhladom k tomu, ze si bez vlastneho prijmu - prax je len male vreckove, odporucam, aby si sa porozpravala s oboma rodicmi. Tak dospelacky. Vysvetli im, ze teraz naozaj chces sa liecit a byt zdrava, co je vsak ekonomicky narocne. Popros ich o financnu podporu a hlavne o moralnu pomoc. Verim, ze Ti na liecbu prispeju.