Bulímia,anorexia

zuju

nie Dee je to od menzesu, mam to stale ked mi to zacne a krv este neodteka poriadne, Boze ja tu pisem otvorene ale ako inac ti to povedat

Dee

no tak to by som aj ja prijala. Sice odkedy berem HAK, tak sa to zlepsilo.Ale ked som ju nebrala, tak som vzdy prvy den zostavala doma, lebo som nebola schopna vstat z postele od tych krcov.

zuju

mam iba alchemilku ta je tiez na menstruacne bolesti ale nepomohla, dik ze si za ozvala,tak zle mi nebolo ani ked som vracala naschval, snad to zajtra prejde, nemozeme to mat raz za polrok?

Dee

uviaz si na brusko nejaky uterak, alebo nieco ine, nech ho mas v teplucku. Nemas doma gynekologicky cajik? Mne pomaha

zuju

baby potrebovala by som poradit ale nie ste dufam ze coskoro sa zapnete. Od obeda nerobim nic ine len sedim na WC, creva a zaludok mi ide roztrhnut, stale myslim ze zacnem aj zvracat, terz to nie je od ppp ale od zenskych veci, co si mam da, pila som uz alchemilku, lieky doma nemam, a ibuprofen neberiem, chcela by som nieco zjest ale bojim sa ze to vyvratim, nie ze by mi to ako ppp ckarke nebolo vhod, ale tie bolesti sa nedaju vydzat.