Bulímia,anorexia

kiky

alti:nepisala som lebo icq mi nejako nejde a moc som tam ani nebola...nie žeby som nemala čas ale radšej som si čitala

misha

Alti, ani sa mi nechce veriť, koľko ľudí je teraz chorých. V práci bol docela fofr, až som si myslela, že ten materiál dávajú niekde za rohom. Vonku je tak pekne, a toľko viróz..toľko chorých ľudí...

alti

Ahoj Kiky,
ak si mi pisala na ICQ, mam stary PC "odpisany", takze na ICQ nemozem, kedze si nepoznam cislo a co ja viem co este. Ozaj, citala som perfektnu knihu, velmi zaujimavu, poucnu. Odcitujem Vam z nej do inej, pre texte vhodnejsej temy.

kiky

misha:keď som čitala to že pojdeš za psychologičkou uplne mi to zdvihlo nie prave dobru naladu..nekaz to tymi prehandlami y tym že sa začneš liečiť až potom, začni hneď, vrať ich alebo vyhoĎ len to neber..nepočuvaj tu sviňu v tvojej hlave.Da sa to

misha

Alti, zatiaľ som vypila 0,4l čaju a jednu kávu ráno. (Teraz idem pre ďaľší čaj). Ako sa cítia moje ladviny? Vôbec ma to nezaujíma, nenávidím ani jeden chlp na svojom tele, ani jeden centimeter...Ale asi sa cítia dobre, keď som pribrala..

alti

Mishka, ides sa liecit, si rozhodnuta. Tak splachni tie haraburdy. Dnes si kolko tekutin vypila? Ako sa citai Tvoje ladviny? Kavu nepocitame :D