Bulímia,anorexia

misha

kiky, mňa to prejde až vtedy, keď schudnem na tú váhu, akú som mala...ale neriešme to...Som dnes strašne protivná, hnusná, plačlivá, nahnevaná na to číslo, ktoré mi ráno váha ukázala...nahnevaná na seba...

kiky

zuju:ja stagnujem skoro pol roka..a to sa z toho snažim dostať tak maximalne rok...ale to niekedy može byť...treba sa len nejak nakopnuť.Predsa vieš že keď si tak daleko už nebudeš sa vracať späť nie?to sa neoplati:)

kiky

misha:no neviem ako ješ to je pravda ale prečo nenechaš ani kilo navyše?neviem ako ti to mam napisať ,proste viem asi ako sa citiš ale nedavaj si to svinstvo!!!!!ChoĎ hneĎ teraz robiť niečo zmysluplne-teda hocičo len nemysli na tie lieky.Ja keď mam krizu idem hneď niečo robiť a za pol hodinku ma ten pocit už prejde..nepoddaj sa.sama vieš že s prehanadlami nechudneš..

zuju

kiky dik ale v sobotu vecer to tu nevyzeralo ze som silna... kazdy ma silu, ja ju teraz trochu stracam, zda sa mi ze som za da roky dosa na nejaky bod a dlho uz par mesiacov stagnujem, a neviem sa odpichnut

kiky

zuju:kto z nás by to nechcel?ale ty si tak silna ženska.Ja fakt žasnem jak čitam tvoje slova. Robiš preto tak veľa,si bojovnička. Ako hovorila pan farar Boh necháva ochorieť len silne osobnosti lebo vie že sa nepoddaju a budu bojovať..

misha

kiky, ako si prišla na to, že nejem ani 1/2 porcie? Teraz žerem všetko! Teda žrala som všetko...už je tomu koniec....Takto sa vyžrať. Keby som jedla tak ako sa má- pravidelne, 5x denne, menšie porcie, vôbec som nemusela pribrať....