Bulímia,anorexia

Arweena

veny jasne ze sa chcem zoznamit:)budem rada..ja uz po vyske nemam vela kamošiek..vsetko sa to rozutekalo. Ja sa tiez uz chcem z toho dostat. Teraz to je lepsie ako napr. pred mesiacom..ale striedaju sa lepsie a horsie obdobia

veny5

Veru, vzdy je najhorsie, ked je clovek na nieco sam... Ja akurat prechadzam obdobim, kedy si velmi intenzivne uvedomujem, ze uz mam vazne najvyssi cas vyliecit sa..a mam pocit, ze sa to uz aj trocha zlepsuje. Stoji ma to sice vela usilia, ale musim!!! A hlavne chcem!!! A nielen kvoli sebe, ale aj ked vidim maminu ako velmi sa trapi...ze ja jedina dcera jej sposobujem tolko bolesti. Zacala jar, teplucko, slniecko...chodim na prechadzky, chcem zasa zacat chodit cvicit, lebo to mi velmi pomahalo. A zacnu mi aj skusky zasa, tak dufam, ze nezacnem stagnovat. Ak budes chciet, tak sa kludne mozme zoznamit. Ved sme dospely ludia a priatelov nie je nikdy dost :).

Arweena

veny pred rokom som dostudovala, teraz sa snazim robit:)aj tak ta obdivujem, ja som u ziadneho dr. nebola a nikto okrem môjho priatela to nevie..najhorsie je sa trapit sam. Neviem kolko to este bude trvat

veny5

No, najvyssi cas s tym daco robit...Ja to mam uz skoro 7 rokov...presla som roznymi stadiami, roznymi doktormia podobne. Od toho sa samozrejme odvyjali aj ine zdravotne tazkosti a tak. A smutne je okrem toho vsetkeho aj to, ze uz mam tak vycerpane telo a rozhadzany metabolizmus, ze uz vyse 6 mesiacov nemam ani menzes... ale je toho vela, co by som povedala..mam normalne dakedy pocit, ze ani nezijem, iba len tak prezivam :(( A kamaratka a aj mamina mi povie, ze mi chce pomoct, ale nevie ako. Nechapu moje myslienky a pocity... Ja sa nehanbim za to, ze som chora, prave naopak, potrebujem a chcem pomoc. A ty chodis este do skoly alebo robis?

Arweena

ahoj veny5 ja som zo Soliniek a tiez byvam sama:)som rada ze som ta nasla, ani som neverila, ze sa mi to niekedy podari..ja sa trapim s bulimiou skoro tri roky

veny5

Arweena, tak to je fajn, ze aj niekto zo Ziliny je tu :). A kde byvas? Moji rodicia na Vlkoch, ale ja byvam sama v meste.

Arweena

Ahoj veny5, aj ja som zo Ziliny a mam tolko rokov čo ty:) dlho som tu niekoho hladala zo ZA, ale vacsinou su tu baby z vychodu alebo z BA..rada by som sa s tebou zoznamila:)