Bulímia,anorexia

Arweena

čo dobre si zujka varila?sprav chutky, ja som nevarila nič, nechcelo sa mi a teraz by som si niečo fajne dala hned..sup sem s tym

zuju

ahoj Arwi, som rada ze si tu stretla kamosku, ako sa mam? presla om na dietnejsiu stravu, cez vikend som doma sama, dnes som navarila perfektny obed, myslela som ze pridu aj nasi, ale nepridu, skoda ze ste daleko, pohostila by som vas, inac vsetko rovnako

Arweena

veny to je super:)mozno by si mi ju mohla odporučit, lebo ja ani netusim, na koho sa tu mam obratit...ale mne prakticky pomôze, ked sa vykecam s kymkolvek. Jasne, môzme niekam skočit...
Môzes ist napr. na pokec?:)

veny5

Ja mavam tiez kolisave obdobia. Ale asi najlepsie to bolo, ked som chodila aj ku psychologicke tu v Ziline. Ona ale potom isla na matersku, tak k inej som nechcela ist a bola som zasa na zaciatku bludneho kruhu. Ale viem, ze uz zasa ordinuje, tak sa chcem zasa objednat. Ona je super, taka mlada, moze mat okolo 30 rokov a uz pozna moju diagnozu a aj vsetko okolo. Vazne je dobre mat okrem kamaratky aj niekoho, kto je objektivny a nezaujaty a povie to k tomu aj z medicinskeho hladiska. Ak budes mat cez tyzden cas, tak mozme ist na cajik alebo kafco :) a pokecame.