Co je to orgazmus?

Príspevok v téme: Co je to orgazmus?
lenka 852

jooj prosim vas pomozte mi,ja mam 20 rokov, z 4 roky zijem sex. zivot, a mala som dvocsh partnerov ale este nikdy som necitila pri tom nic, tak ziarlim na kazdeho, kto to zazije, a kazdi hovori ze ake je to dobre,moz no ze som chora?? mozno ze tam vo vnutri nemam take receptory?? aj ked som si to skusala sama ani vetdy nic, ale ja to aj tak nepoviem gynekologicke, a ani piatelovi, nemyslim si ze by to bola jeho vina, problme je vo mne, len neviem, ze akoby som to mohla vyriesit

Dilaila

Niekedy to trva aj roky, kym zena zazije prvy skutocny orgazmus. Uz 15rocne babenky cakaju od prveho sexu big orgazmus. Treba mat trpezlivost, skusat vsetko mozne a ked svojho priatela sialene milujes, pojde to lepsie! Clovek musi na to niekedy jednoducho dozriet.Drzim palce, aby sa to raz podarilo ;-)

AdamKrt

cista:

vela zien hovori, ze to "drzi". Mozno bude problem v uvolneni a treba este dlhsiu stimulaciu, mozno aj vacsi tlak. Ak sa uvolnis a pustis to, ma prist ulava. Niekde som dokonca cital, ze niektore zeny pri mokrom orgazme este zatlacia a zazitok to umocni. Skusajte to castejsie. Budes to mat prekrvene a citlivejsie a snad za nejaky cas sa to dostavi. Tiez velmi zalezi na partnerovi. Mne napr. s priatelkou isla zo zaciatku len jedna poloha, zo zadu. Teraz robime mnozstvo poloh a dokonca som sa naucil urobit tak, ze by striekala ako na gombik, keby som chcel :) Chce to len cvicit, cvicit, cvicit. Byt k druhemu otvoreny a navigovat svojho partnera, ze kde to robi lepsie, horsie, pomalsie, rychlejsie...

čistá

adamkrt, ja som vzrusena na maximum, ked mi partner stimuluje bod G prstami je to az na nevydrzanie, mokra som cela, no orgazmom sa to nezakonci. Fisting nepomoze, proste asi som anorgazmicka, lebo aj ked si to robim sama sa to tym nezakonci a to si to robim niekolko krat do tyzdna.

AdamKrt

lenka852:

cvic a skusaj dalej, nevzdavaj to. Musi s Ti prekrvit vagina, potom bude citlivejsia. Vysledky sa mozu dostavit aj az v dlhodobom horizonte...

AdamKrt

cista:

skusali ste fisting ? Alebo viac intenzivnejsi tlak na bod G ? Je divne, ze dosiahnes mokry orgazmus, ktory patri medzi najvyssiu metu orgazmov a hovoris, ze orgazmus necitis.

lenka852

asi aj ja som ten pripad..no ale ano mas pravdu, mohlo by byt aj horsie, ale nevadi, budem to skusat, mozno ze sa stane zazrak :D

čistá

tak ja mam velmi rada sex, mne je to prijemne, mam rada ked mi priatel tlaci na bod G a tak. No co uz, nemam orgazmus, mrzi ma to, ale ked sa neda, tak sa neda. Lepsie ako nemat ruky:) Citala som uz aj o anorgazmii, ze niektore zeny sa proste nikdy nespravia, tak asi som ten pripad.

lenka852

aha chapem...a tebe to nevadi ze nikdy nemas orgazmus?? ale ked to robite tak je to dobre, iba tolko ze nemas orgazmus?? lebo my ked to robime tak ja naozaj nic necitim, iba tolko ze vo mne nieco je, a potom ty to povies gynekologicke?