Co je to orgazmus?

Príspevok v téme: Co je to orgazmus?
lenka 852

jooj prosim vas pomozte mi,ja mam 20 rokov, z 4 roky zijem sex. zivot, a mala som dvocsh partnerov ale este nikdy som necitila pri tom nic, tak ziarlim na kazdeho, kto to zazije, a kazdi hovori ze ake je to dobre,moz no ze som chora?? mozno ze tam vo vnutri nemam take receptory?? aj ked som si to skusala sama ani vetdy nic, ale ja to aj tak nepoviem gynekologicke, a ani piatelovi, nemyslim si ze by to bola jeho vina, problme je vo mne, len neviem, ze akoby som to mohla vyriesit

čistá

tak moj priatel je dost obdareny, tak niekedy mi "narzai" na krcok ale hned mu poviem ze jemnejsie a uz je to v pohode:) Takze len vtedy ma to zaboli, inak nie..

lenka852

no presne o tom hovorim aj ja, podla mna urcite nam tam dole chybaju niake tie bunky,a tebe sa to este nestalo ze si citila bolest?? a ked citim bolest preto ze by mi to tlacilo na krcok maternice, tak v tomto pripade co mam s tym robit??

čistá

tak napr ja, nedosiahnem orgazmus ani ked si to robim sama, ani s partnerom rukami, penisom, oralom..nic! Som vzrusena na maximum, vlhka, uvolnena, dokonca sa par krat stalo ze som mala mokry "orgazmus" ale v hlave nic, len mokra cela postel. Tak asi mi chybaju nejake nervove vlakna, alebo co. Neviem ci mam navstivit doktora a vysvetlit mu ten "problem" alebo to nechat tak. Ale mozno je to tym ze som sa nikdy nespravila, ale na sex mam chut stale:)

lenka852

to naozaj take existuje? este som o tom ani nepocula, tak mozno ze patrim medzi nimi :( , no tak uvidime, a oni to preco nepocituju? chybaju im tam tie receptory??? take existuje ze niekomu chybaju tie receptory?? lebo uz som o tom pocula ze niekto napr nepocituje ked je nieco horuci.

Wapman

Moze to byt aj psychicka pricina, napr. Tym ze pri sexe pocitijes bolest si vpodvedomi brzdis telo od uvolnenia a vzrusenia, mozno by mal byt partner citlivejsi pri sexe, viac ta vzrusit a nezatlacat na doraz,mozno ti moc tlaci na krcok maternice... Musite spolocne prist na pricinu. Ale je aj niekolko percent zien ktore nepocituju,neuvedomuju ze mali orgazmus.

lenka852

tak ked ma drazdi zvonka, vetdy je to dobry pocit,ale aj tak nemam orgazmus, a a to vobec neviem ze preco citim bolest, lebo nie som sucha, prave ze naopak,preto tomu nerozumiem, lebo ked to zaciname robit, tak ja to chcem,ale potom ma to nejak prejde, a necitim nic, vobec, ne tak myslim, ze preto zeby moj priatel mal takeho maleho zeby to bolo akoby nic,ale ze pre mna to nie je dobry pocit, skor bolestivy,ale uz som sa zmierila tym ze asi nikdy v zivite nebudem vediet aky je sex dobry

lentilka25

Vaginalny orgazmus zaziva len male percento zien, takze vobec nemusis mat pocit, ze si nenormalna, alebo podobne. S klitoralnym nemas problem? Ked ta priatel drazdi zvonka, dokazes mat orgazmus? Ono telo nie je automat. A cakat, ze hned potom ako do teba vnikne sa budu diat veci je trosku naivne. :)

AdamKrt

Ako vies, ze si vzrusena ? Myslim fyzicky ? Nie si dole sucha ? Potom je to neprijemne a boli to. Vtedy potrebujes lubrikant. Alebo opacny pripad, ak si vlhka az moc - vtedy citis toho menej.

Ak si masturbovala presprilis, mozes mat otupene zmysly. Ak si masturbovala mala, alebo vobec, tak zmyslove receptory tam dole mozu byt oslabene. Vtedy si mozes pomoct sama vibratorom. Rozdrazdit sa a robit to castejsie. Prekrvi sa Ti vagina a bude citlivejsia...

lenka852

Dakujem TI velmi pekne, sksime to tak , ale vies problem nie je v tom ze ne som dostatocne vzrusena,lebo to som,ale ked do mna vnikne, tak potom necitim nic, alebo obcas citim aj bolest

AdamKrt

Partnerovi musi doverovat, musis byt maximalne unavena. Ziadne rusive elementy nesmu behat v hlave.

Co predohry ? Asi nebudes tak lahko vzrusiva, tak si doprajte obojstranne masaze. Navzajom jeden druhemu. Dlhe masaze a potom velmi dlhe predohry, kvalitny oral a ak je sikovny, prstami nech stimuluje Tvoj bod G. Po kvalitnej predohre mozno zazijes orgazmus mozno pri orale, ale pravdepodobnejsie skor, pri uspokojovani prstami. Ak by to neslo, moze skusit rukou - fisting. To je dost inenzivny zazitok na orgazmus. Pri predohre ak bude uz robit prstovanie a nevzrusujes sa, si sucha - lubrikant. Pouzite aj vibrator. Jeho vibracie dokazu urobit tu spravnu naladu. Ak chces nieco extra, skus vibrator bodu G. Ale mohol by stacit aj normalnz vibrator.
To by Ta mohlo dostatocne nastartovat. Potom uz klasicky styk... Takto vydrazdenej by sa Ti mohol podarit dosiahnut skor... Otazka je, aky citlivy je este partner a aku ma vydrz. Je mozne, ze ak sa urobi skor, tak orgazmus tazko dosiahnes. V priemere vraj muzi dosiahnu orgazmus do 11 minut, zeny do 21 minut. To je slusny nesulad a muz by mal zvladnut vacsiu vydrz. Pokial chce ovsem uspokojit partnerku a neni sebec... Alebo pokial partnerka nepredstiera orgazmus a partner si mysli, ze je vsetko OK... :)