Muži prosím o názor, ženy tiež vítané...

321..

Chlapci už sa vyjadrite aj vy...to fakt len tá diera je pre vás podstatná??? To aj mňa teda zaujíma...Mám podobný problém ako čiči...

henriketka

-prepac za to vajadrenie,ale kazdemu chlapovi ide iba o dieru,a nejaka celulitida...????prosim ta oni ani nevedia co to je...iba ubohe 3% muzskej populacie,ktori sa pozeraju do zrkadla iba na svoje telo...ale tych je chvalabohu malo...ale tak som to zase nemyslela uplne vazne....ze ide iba o...kazda zena ,ktora to ma trochu v hlave vie muza zaujat...ak je problem s celulitidou...co tak cvicenie...to je najlepsi sposob iny nepoznam.

xx

ospravedlnujem sa za tie hrozne preklepy ale mam naponahlo :)))a prosiiiiim nekaz si zivot kolko ludi tolko chuti a zena je tak tajomna krasna bytost a myslim ze kazda jedna vie vyzdvihnut svoje prednosti a prijat sa. nenic a nezozieraj sa lebo nevies co prinesie zajtrajsok.samozrejme chapem ye my zeny....ale ja som sa s tym u muzov naozaj nestretla aby sa k tomuto nejako negativne vyjadrovali..ale ved to je vyssie. pekny vecer...a energiu a peniaze ktore do nej investujes obetuj na pekne plavky,mejkap, masaz, dobru knihu, posedenie s pritelkami e hned ti bude krajsie na dusi ;)))

xx

púkial s tym neprisli kozmeticke firmy celulitida neexistovala,staci sa pozriet na sexsymboly roznych obdobi vratane merilim atd...je to totalna hlupost a vacsina zien sa musi velmi velmi traopit aby ju nhemala a rpitom ju maju aj sportovkyne. je to uplne vec zenskych hormonov a gebetiky a poídla mna je cely ten rumbuch okolo nej absolutna ale absolutna kravina.akoze ak to vadi muzom tak naco su im vlastne zeny??????co povie zene po troch porodoch???ak priberie???ak bude mat vrasky???ak do tehotenstva celilitidu nemala a potom sa zrazu zjavi????ak tazko ochorie???ak ostane na voziku???je mi luto ale ak niekoho trapiá ja neviem akne,male prsia,choroby alebo neviem co tak to chapem ale celulitida - naozaj nieco robit len ak je to nejaky ozaj extrem a to som este nevidela.okrem toho kamarati z vysky a to zdaleka nuie nejaky tutkovia hovoria ze oni ani nevedia posuidt ci zena celulitidu ma alebo nie a je im to srdcene jedno :))okrem toho ja ju nema a som stihla a doteraz sa vacsinou stretavam s negativnymi komentarmi vraj na zene sa ziada aby na nej nieco bolo. no co uz