Muži prosím o názor, ženy tiež vítané...

janosik

giv, jasne, ze su taki, co si vyberu zakomplexovane, aby mali navrch.
ale takeho by si snad nechcela, tak naco sa tym zaoberat.
venuj sa kvalite, nie priemeru.

giv

jánošík, radšej majú sebavedomé? sebavedomejšie ako sú oni? keby si mali muži vybrať medzi sebavedomejšími ako sú oni alebo zakomplexovanejšími, ktoré by uprednostnili?

janosik

baby, moc sa tym zaoberate a potom nemate cas na podstatne veci.
myslite, ze chlapi maju zaujem o zakomplexovane zeny, co sa stale pozoruju a obmedzuju?

giv

nora, vďaka. Aj keď tú celulku už nemám...práve som sa prehľadala :)) tak ten čaj si kúpim. Pohybu mám až dosť, a štíhla som tiež, čo vlastne ani nemusí súvisieť...minule som počúvala v TV nejakú reláciu o celulitíde, a jedna pani tam volala, že jej dcéra aktívne športuje od detstva, má dobrú vyšportovanú postavu, vek do 20 rokov a vraj už má celulitídu, čo vôbec nechápali, ako je to možné. vďaka za ten čaj.

nora

ono nepoznam zenu,ktora hovori pravdu,ze takmer nic neje,ze strasne vela cvici a aj tak ju ma.na to treba DOSLEDNE ist a cestne voci sebe..puehr caj je caj z lekarne 50sk...

giv

nora, pitim 5 salok puehr tea ...to je čo za nápoj?? je konkrétne na celulitídu? aj na chudnutie? nepočula som o tom.

nora

Mam cez 30 a dve deti a donedavna som mala nadvahu,dnes mam174cm a 59kg...ked som chela schudnut,bolo mojim cielom stratit aj celulitidku,spravnou stravou,miernym cvicenim,tak 20 min denne,a pitim 5 salok puehr tea som stratila nielen 30kg,ale aj celulka je prec,a dokonca nemam ani jojo efekt,lebo som sa velmi opatrne zacala normalne stravovat,ale vela dobrych navykov mi zostalo.