Kyselina listova

lamackasrdc

Jasne, kyselina listova je velmi prospesna v tehu ale problemom je ze coraz viac zien ma problem s tym ze telo ju nedokaze spravne premenit a vyuzit tak ako by bolo potrebne

CentravitPre

Zaujímavé že na zdravie.sk máte internet ale niečo o femibion alebo centravit prenatal alebo iných vit pre tehu internet nemáte. Keby ste do pána google zadali femibion tak by ste sa o tom viacej dozvedeli l okrem toho že načo to je!

Stanislavka

ja som brala kyselinu listovu ale nie samotnu, ja som ju brala v podobe femibionu :) a podarilo sa nam po par mesiacoch otehotniet, mam pocit, ze on obsahuje este aj ine vitaminy potrebne pre spravny vyvin dieta

jozza

ahojte, snazim sa otehotniet a doktor mi kazal brat kyselinu listovu vraj by mi mohla napomoct aby som ostala tehu, nemate s tym niektora skuenosti?

martinaZV

nie je na predpis, je to volnopredajny liek :) staci zajst do lekarne a vypytat si ho :) a femibion 2 sa ma dokedy uzivat?

renča847

ano, ano :-) aj ja som ho zacala uzivat na podnet mojho lekara a nelutujem.. cenovo je velmi prijatelny a viem ze to nie je len nejaky drahy reklamny tah :-) teraz uz viac ako dva mesiace som na femibione 2 :)

martinaZV

asi si mala na mysli femibion, nie? Mne ho akurat nejake dva tyzdne po tom ako som sa to tu pytala odporucil aj moj gynekolog, tak som ho zacala brat a uz som aj presla z femibionu 1 na 2 :-)