Kyselina listova

marioneta

/vierocka66/ tak ako pises a najma je to o tom, ze kazdy jeden vitamin ma uplne iny vyznam, ze kazdy zabezpecuje cosi ine, jeden vitamin ma vplyv na nervovu sustavu, druhy zase na kosticky a podobne, ze vsetky maju svoje opodstatnenie ;)

vierocka66

dsa lenže toto nestačí, sú aj iné vitamíny, ktoré sú potrebné, ktoré nám treba užívať, keď sa snažíme alebo keď sme tehotné, to neni len o tomto. Keby to bolo, tak myslím, že by to bolo jednoduchšie, ale deti potrebujú toho viacej ;)

zlatusa

Tak vitamíny sa odporúčajú až do doby kým žena bude bábätko kojiť po pôrode. Teda kým neprestane. Dôležité je to aby tie vitamíny sa dostali najmä k dieťatku :)

crocinka

alexina tieto vitaminy, co si dala fotku su perfektne :) tiez mam vlastnu skusenost s nimi a nedam na ne dopustit, presne aj kvoli tomu zlozeniu co si ty pisala, je to fajn, ze vsetky vitaminy v jednej kapsulke a tym padom nemusim si robit starosti, ze co este viac

alexina

nie je to len o kyseline listovej, ale aj o inych vitaminoch na to netreba zabudat :) ja si kupujem tento doplnok, co posielam fotku a teda podla mna je to fajn volba lebo ma paradne zlozenie :)

dadka235

Ahoj :) Veď kyselina listová je normálny vitamín B9, to zoženieš takmer všade v lekárňach, alebo v obchodoch s doplnkami výživy ja som ju brala v tehotenstve a objednávala som si klasickú ani nie moc drahú z e-shopu Prezdravie. Dokonca som tam veľa krát použila aj zľavový kupón, kukni www.kodino.com kupujem naživo v lekárni, mám pocit, že mi tam vždy ponúkajú tú najdrahšiu verziu, preto radšej kupujem z netu :)

yorka

asi tak, prave preto ak zena ma tento problem tak je velmi podstatne aby uzivala nieco s obsahom metafolinu a tym padom s tym vstrebanim nebude mat telo ziadny problem :))

marioneta

/lekvar/ moze byt problem so vstrebavanim kyseliny, ze organizmus ma problem si vziat z tej stravy take mnozstvo ake je potrebne ;)