Bozky na krk

plavko

No to je dobrá otázka...Mám akú takú predstavu, ale tak nooo. Normálne ako na ústa tak jemne, presúvať sa a keď tak napr.jemne hryznúť do lalôčiku, alebo ho cmúľať? Joj, ja som z toho na nervy trošičku, aj keď to je prirodzené, že bozkávať sa..., už som sa bozkávala na ústa, francuzák, ale to bolo prvýkrát a prišlo mi to také už vynútené, ja som si to veľmi neužila, lebo chalan podľa mňa aj keď sa robí, že áno, tak nie je majster a ptm som si to aj overila. :D To jeho, vieš ja som nechcel hneď francuzáka...ahaa, to som videla, keď iba som po jeho už ddaaaaj, priložila ústa a už mi do nich pchal jazyk omggg. :D
Ale tak nebolo to nepríjemné. Akurát sa chcem opýtať, ako to urobiť tak, aby sa nešuchli zuby? To sa prisúvať musím perami a nie akoby aj zubami? Lebo toto sa mi stalo a bolo to že juuj ja sa prepadnem v mysli. :D
A normálnu pusu som ešte nemala...akože bez jazyka..to ako? Normálne akoby keď by som si ruku bozkávala? Myslím, že to by som mohla zvládnuť.
A satie pery? Ehm, trochu vysvetlenie na tento pojem, chápem, ale presnejšie ako to urobiť...
Viem, že všetko pôjde prirodzene atď...ale mať aký taký prehľad nie je nikdy na škodu. ;-)
Tak prosím odpíšte ak budete takí milí. ;-)

25

nie kazdeho vzruje to co si myslis ze by mohlo.mna bozky na krk vedia dostat do varu ale nemam rad cucanie a lyzanie bradaviek.mam strasne rad bozky na celom chrbte,sija,krk,usi,hmmmm....ale bradavky nie.tie ma vobec nevzrusuju.takze skus ine miesta.inak este jednu vec by si mohla skusit.skus to na krku pocas suloze.lahni si nanho,uplne pomaly sa nasuvaj a vysuvaj a pridaj do toho bozky na krk.zacni pomaly zrychlovat a zvysuj vasen bozkov.nezabudni na usi.toto by ho mohlo dostat.

xD

no dneska som to so svojim skusala, ako somtu citala v navode :D nejako sa nechytal :D bud bol vystaveny, alebo zaujaty filmom xD :D ale inokedy to naozaj zabralo a potom mi tak funel do ucha :D

Lolla

bozk na krk je najlepšia vec pre chlapa.ten moj to miluje :)
najlepšie je začať jemne len bozkávať perami a po chvíli pridáš aj jazyk a prechádzaj celým krkom..najlepšie je počas bozkávania ,,nenápadne" prejsť z pier nižšie cez krk,klúčnu kosť (to miluje) a aj ušné lalôčky :) z toho sa m postavia chlpy na celom tele.a možno aj niečo iné :) uvidíš :P