Vie mi niekto poradit tzka sa to farbz na vlasy

Príspevok v téme: Vie mi niekto poradit tzka sa to farbz na vlasy
pethula

Ahojte bola som u kadernickz a dala som sa y hnedej na blond stahovala mi to melirom teray som bola na 2 melir a dala mi takz sampon abz som si tom nim umyvala a mam to hrozne by som povedala take sedive :(( co s tym mam robit vie mi niekto poradit alebo len sa zase nafarbit? Ked si kupim sampon hnedy ako mi to chyti viete niekto poradit?

pethula

Agven dakujem ti nebojim sa ze by som bola plesata a naozaj takto chodit nechcem..aj ja som si myslela ze mam dobru kadernicku pritom chodi po roznych sutaziach a takto mi znicila vlasy chcela som to blond ale nie taketo sive..no a keby si to chcem nafarbit niako normalne na blond to uz nepojde? len sa pytam radsej urcite skusim tu hnedu

agaven ja

ale ak sa bojis tak chodit ja ti napisem ze ja som kolke tak napravala co pokazili iny a aj tak vlasy nevypadali im len ta koza stipe asi tak musela by si to vydrazt tych 30 minut ruku dam do ohna ze neostanes plesata aj to ze nebudu ti chumace padat len bude koz stipat moze nemusi kolke prisli a mali 3 dni peroxid a ja som im napravala a po naprave dala presne zabal kuru a osetrovat . boze a to nepisem ake boli medeno zlte hrdzave atd,,.JE TO NA TEBE JA SOM TI RADU SVOJU DALA AJ NA ROVINU NAPISALA CO BY SA STALO AJ KEBY SI PO 4 DNOCH ZASE DALA FARBU

pethula

ja si na to davam masku co mi ta kadernicka predala a nechavam si ju 30 minut..mesiac takto nechcem vyzerat si to nafarbm v pondelok

agaven ja

ANO NECHAT ASPON 3 TYZDNE TAK ZATIAL PRESNE TAK DAJ ZABAL VAJCOVY ALEBO BALZAM A PRESNE IGELIT A NECHAJ AJ 30 MINUT MOHLI BY ZACAT PADAT . Presne hned po tahani to nema vyznam musi sa aj tak vsetko vyplavit a myvat co este treba a potom daj farbu

nathália09

nefarbi si to hned,vlasy máš oslabené peroxidom.Až po mesiaci možeš íst-pomož im teraz trochu,aby neboli oslabene,daj si masku z oliv oleja a meu,a tiež môžeš žltok.Daj si do igelitu a tepleho uteraku-maj to aspon 2-3h.

agaven ja

no ak chces aby tie co ti ak tak budu vyrastat tu prvu palete . ALE AK CHCES ABY SI ETSE AKO TAK BOLA NIECO MEDZI ZLTYM TAK TUTO POSLEDNU INAK JA BY SOM AJ TAK DALA TU PALETKU LEBO AKO PISEM O MESIAC TI KUK TMAVIE A AJ TAK MEDZI SVET ZLTOU TO BUDE KRICAT . KEBY SI SI NECHALA ASPON NIECO SVOJE POVODNE AKO TMAVE A V TOM ZLTE Až DO BIELA AKO MALIR ALEBO DAVA SA AJ MEDENE TAKSUPER NA VYRASTANI TO NEKUKAT Až TAK O MESIAC CI DVA ANI O POL ROKA ALE CO Už

pethula

tak skor si mam kupit tuto akoi tu prvu? ta prva sa mi viac pacila ale ok necham si poradit hned v pondelok si ju pojdem kupit a dufam ze to chyti v pohode dakujem moc za radu