Vie mi niekto poradit tzka sa to farbz na vlasy

Príspevok v téme: Vie mi niekto poradit tzka sa to farbz na vlasy
pethula

Ahojte bola som u kadernickz a dala som sa y hnedej na blond stahovala mi to melirom teray som bola na 2 melir a dala mi takz sampon abz som si tom nim umyvala a mam to hrozne by som povedala take sedive :(( co s tym mam robit vie mi niekto poradit alebo len sa zase nafarbit? Ked si kupim sampon hnedy ako mi to chyti viete niekto poradit?

Strihacka

Pre pana krala, baby, co ste ? Agaven, ty si kladernicka? Ci si tie postupy vo farbeni niekde v krystalovej guli vyvestila? :-) Nic v zlom, viem, ze chces pomoct, ale verte mi, ja som kadernicka a viem o com hovorim. Bola by to skoda farbit na hnedo a je tam riziko, ze budes mat vlasy zelene. Z odfarbenych vlasov sa tiez tmava farba velmi rychlo vymyva. pethula, na tvoju kadernicku sa nehnevaj, mozno je ozaj sikovna, ked chodi po sutaziach, mozno ste si len nerozumeli, mozno si mala prilis tmave vlasy ja neviem, kazde vlasy su ine, to treba vidiet. Ozaj skus ist za nou a povedz jej aku presne farbu chces, nech ti to skusi s tym 3% peroxidom urobit, ako som pisala uz predtym a jemne jej nadhod, ze by to mohla urobit ako reklamaciu, ak by sa velmi vykrucala. No, nemala by som to takto hovorit, lebo neviem, aka bola tvoja poziadavka, na zaciatku, mozno si chcela tu platinovu farbu a ona zvolila taky postup, aky pouzila, ale tebe sa to nepaci. Tak tam by reklamacia nebola na mieste, mozno to vobec nebola chyba kadernicky. Mozno si mala predtym tmave vlasy, farbene, neviem. Ten fialovy sampon sa pouziva bezne, mozno mas vlasy privelmi znicene, preto ti ten sampon do nich vsakuje viac, ozaj tazko povedat, najlepsie vidiet.
Baby, nie je tu este nejaka kadernicka(kadenik), co by vedela poradit nieco ine? Ja si myslim, ze moje riesenie je spravne, ale rada by som pocula aj iny nazor. Len od odbornika, prosim,

agaven ja

no dobra moze o trosku viac ale tato tak nie je skor brilianse palette, wella tie ale tato by nemala tak chytit o 2 tmavsie tusim nie

pethula

agaven takze odporucas skor hnedu? a keby chcem taku hnedu to je taka zaujmava co si mi poslala ten prvy odkaz tak to mi aj tak chyti tmavsie ze?

agaven ja

ked casto davas zltu tie vlasy trpia a to by si musela davat fak soro kazde 3 dni bazam ale po mojes skusenosti jedine zaberie ostrihavat postupne z dola tak 2/3 cm a je to take nazivene. I NAK ANI VETSINOU SKOR STALE UKAZUJU SUCHE ALEBO REDSIE