Nikdy som nemala pocit ze medzi nich naozaj patrim..

Príspevok v téme: Nikdy som nemala pocit ze medzi nich naozaj patrim..
lindaBA

Vcera som ukoncila strednu skolu . Na tie 4 roky... zostanu spomienky zle aj dobre. Zvlastne ze koniec. Ale raz to prist muselo . Pocas tychto 4 rokov som vsak nikdy nemala pocit ze som medzi mojich spoluziakov zapadla. Som pomerne hanbliva baba, teda skor len medzi nimi , v rodine je to skor naopak-alebo medzi kamaratmi zo Zs . Nikdy som si nevedela presadit moj nazor a v podstate som ho nikdy ani nevedela vyjadrit a tak som sa pomaly ale isto zaradila do kategorie -tych "triednych sucharov." Neviem sa striast pocitu ze ... Som bola menej oblubena. Nikdy som nebola ta co ju kazdy niekam volal a ani ta o ktorej pozornost a spolocnost vsetci stali ... Vzdy som sa citila niekde tak na chvoste. Skratka nieco Menej . Pretoze rozoberat temu-co bude na pisomke isto nebolo tak zaujimave ako rozoberat to kto s kym kde bol cez vikend... Nedavno sa mi v skole stala taka situacia ze kamosky zacali podpichovat nieco ohladom sexualnej temy-skratky a ja som nevedela ze o co sa jedna. Oni tootalne do smiechu a teraz to pred celou triedou rozoberaju kedy sa da..Mne je to strasne trapne !! Proste vzdy ked sa zacne riesit moja osoba co mi dost lezie na nervy. Ako som v uvode spominala je KONIEC . Skola dokoncena ale o dva tyzdne odchadzame na chatu -prihlasila som aj ja ze idem pretoze sa nechcem izolovat od nich a je to v podstate naposledy co sme spolu ... idu aj niektore celkom fajn baby. Ale co ked zas zacne do mna niekto rypat s tymto ?? .. :: ?? :// Viete ...Nechcem vyzerat ako truba.. Hej , nemala som este chalana to je fakt :/ Aj preto ma mozno beru ako tak nieco menej .. JA neviem bud sa mi to 4 roky len zdalo ale vaazne mam taky pocit ze ... Neviem ho dost dobre vyjadrit mozno niekto zazival toto co ja ... Hmm ... neviem ... Co vy na to ??? skuste sa vyjadrit, vdaka . Snad ten moj prispevok chapete ;-)

lentilka25

lindaBA, uplne chapem, ako sa citis. Na strednej som prezivala presne to iste. Nikdy som nemala pocit, ze som do kolektivu zapadla, nechodila som s nimi chlastat, nebol mi blizky ich humor, atd. A po rokoch sa to nezmenilo. Nechodim na stretavky zo strednej skoly, pretoze mi ti ludia jednoducho nechybaju. ALE, odkedy som zacala studovat na VS, vsetko sa zmenilo. Nasla som ludi, s ktorymi som si naozaj sadla a viem, ze sa spolu budeme stretavat aj nadalej, hoci sme tento rok uspesne zabsolvovali. Takisto aj osobnost sa mi vyformovala az na VS. Dovtedy som tiez bola hamblive dievca, co nebyvalo rado stredom pozornosti. Dnes uz dokazem komunikovat na akukolvek temu, za svoj nazor sa aj pohadat, skratka si myslim, ze to pride aj u teba s vekom. Prides este do mnohych situacii, na nieco sa v buducnosti budes pozerat inak ako teraz. Ber to ako docasny stav.

irmicka

ja som bola vždy trochu iná. Nikdy nie outsider, lebo som nechcela a snazila som sa nim nebyt - ale mala som k tomu blizko. A tiez som nebola nikdy ta, s ktorou chceli vsetci chodit :) nevedela som flirtovat a neviem podnes:) ale ako dospelej a vydatej mi to vadi menej.
Uz mam po mature nejakych 16 rokov, takze aj nejake tie stretka za sebou - a je krasne byt ina a teraz sa uz za to nehanbit:))
To, ze nevies "vsetko" o sexe, to nech ta netrapi. Urob si z toho aj ty srandu, zasmej sa na sebe, povedz - "no vidim, ze este sa mam co ucit", napriklad. Tvoj zivot je v tvojich rukach, nie si povinna sa nikomu pacit, zodpovedna za seba si len ty.
Na chatu kludne chod, bav sa, alebo sa cit trapne pri opitych spoluziakoch...ale nenenchaj sa na nic co nechces nahovorit.

lindaBa8

na tu chatu ide aj niektore baby s ktorymi da sa povedat vychadzam celkom fajn :) nikdy sme neboli spolu na ziadnom vylete- v tomto sme boli dost zvlastní .. a su to len dva dni .. verim ze to dopadne schopne. A som rada ze nie som jedina co na strednej bojovala s podobnymi pocitmi ... ;-)

mimi111

Lindi, ja som na tom bola dost podobne.. vobec som sa nedokazala pri svojich spoluziakoch uvolnit a nikdy som sa nevedela zapojit do rozhovoru, ked nas bolo niekde viac.. postupne som si zvykla, ze som asi triedny looserik, ale nastastie sa do mna aspon nikto nenavazal..

uzivaj si zivot so svojimi skutocnymi priatelmi, pri ktorych si sama sebou a co sa tyka tej chaty..ked uz si sa tam predsa rozhodla ist, drzim palce, aby to dobre dopadlo :) a potom nam daj vediet :)

nemyslim si

ja by som na tu chatu asi ani nesla,proste ked sa ma niecoho obavat co sa tam stane, a ešte k tomu ked su to take kravy ktore sa smeju niekomu a robia mu vysmech tak isto by som s nimi na chatu neliezla.skorej by som sa snazila udrziavat kontakt s tymi zopar normalnymi babami a to sa da aj inak ako s nimi liest na chatu.a za to ze raz s nimi nepojdes na chatu to neznamena ze sa izolujes.proste v zivote su ludia /v tvojom pripade s proste spoluziacky/ ktore proste netreba brat vazne a treba od nich bocit,takze ja by som isto natu chatu nesla ale skorej by som sa snazila trvalejsie udrziavat kontakt aj po maturite so spoluziackami ktore su normalne,napriklad cez chat,sem-tam zbehnut von a pok ecat a podobne....

nemyslim si

ja by som na tu chatu asi ani nesla,proste ked sa ma niecoho obavat co sa tam stane, a ešte k tomu ked su to take kravy ktore sa smeju niekomu a robia mu vysmech tak isto by som s nimi na chatu neliezla.skorej by som sa snazila udrziavat kontakt s tymi zopar normalnymi babami a to sa da aj inak ako s nimi liest na chatu.a za to ze raz s nimi nepojdes na chatu to neznamena ze sa izolujes.proste v zivote su ludia /v tvojom pripade s proste spoluziacky/ ktore proste netreba brat vazne a treba od nich bocit,takze ja by som isto natu chatu nesla ale skorej by som sa snazila trvalejsie udrziavat kontakt aj po maturite so spoluziackami ktore su normalne,napriklad cez chat,sem-tam zbehnut von a pok ecat a podobne....

usiko

lindaBA,

ja fakt neviem, naco s nimi ides na chatu? ..;ze "aby si nebola ina?" SI INA, si rozumnejsia, dospelejsia a nepotrebujes ich...ja som bola cele 4 roky ina a nechodila som s nimi na chatu...ani chlastat ani fajcit ani hulit.....a tu som, mam omnoho bohatsi zivoot bez nich a bolo mi 4x jedno, co si pomyslia o tom, ze snimi nikam nechodim.....ved snad si dospela a mas plne pravo na to, aby si sa rozhodla sama, ci?