ja + byvaly = stretko

Príspevok v téme: ja + byvaly = stretko
leeerka

ahojte, myslim, ze nazov tejto temy vystihuje uplne vsetko ...cize s byvalym sme sa rozisli, resp on so mnou pred rokom, a kedze som mala par dni dozadu narodky, tak mi napisal sms..tak sme zacali pisat viac a dohodli sme sa, ze spolu vybehneme von.. a to teda bolo dnes .. vsetko v pohode, ved nemame so sebou problem, rozisli sme sa v dobrom, aj ked nastali iste negativne reci, ale tak postupom casu to vsetko preslo .. nuz bolo fajn, povedali sme si kto co nove, uplna lahoda.. nuz a klasika, pytal sa ma samozrejme, ci niekoho mam alebo som mala a ci niekoho teraz riesim ..a vraj mu pridem uplne ina, taka razantnejsia.... ked sme sa lucili, tak sa ma sam spytal, ze kedy si najdem na neho znova cas, kedze mavam nabity program ... a ze ked budem moct, nech sa ozvem, ze by rad zase siel von ... tak by ma len zaujimalo, co si o tom myslite? dakujem (len tak btw, boli sme spolu 4,5r)

kajka01

nechaj tomu volny priebeh...mozno sa tak skoro neozve napriek tomu, ze to povedal a mozno sa ozve uz dnes, zajtra:))
je vela variant- moze byt aj to ze mu niekedy teraz stoskotal nejaky vztah pripadne mal nieco len rozrobene a nevyslo tak teraz sa lapi teba, alebo si prave na zaklade nejakych skutocnosti (ako ten kamarat) uvedomil, ze si mu vlastne ty vzdy rozumela a chcela dobre...ktovie naozaj moznosti je neskutocne vela takze je len na tebe a na tvojom vnutornom pocite ty ho poznas
a ako tu bolo spomenute sklamat sa mozes aj v uplne novom partnerovi

leeerka

ale tak podla mna, aj tak so mnou nechce nic riesit, kedze ako sam vravel, rozisiel sa so mnou, lebo som mu sposobovalanejaku psych. traumu :-) aj ked to podal mna tymito slovami prehana, ale tak to je jeho verzia a ja mu ju neberem .. aj ked pri konci uz to bolo vselijake, to je pravda ..

Well

To moze urobit aj novy priatel. Vies.....mozno nebol uplne zrely na vztah a potreboval sa este vybujarit.Je vela takych chalanov.Az casom zacnu premyslat inym sposobom a zacnu pocitovat iny zmysel zivota a prestanu byt taki nevybujareny.

leeerka

hm, ked ja sama neviem, vies, ublizil mi tym, ked sa so mnou rozisiel po takom case .. a nechcem a bojim sa, ze by to urobil znovu .. ako on bol super, ale neviem, bojim sa toho sklamania .. ved predsa len urobit to moze zas a znova

leeerka

no snad ano , ved vek by na to aj mal .. ale tak ktovie co myslel tym, ze sa mozeme stretavat castejsie .... mozno to myslel len tak ... ako ja za tym nic nehladam

leeerka

tak rozpravali sme sa a v podstate sa vobec nezmenil, je stale rovnaky ako bol predtym .. mozno casom, ak sa teda budeme stretavat castejsie zistim, ze mozno trochu "dospel".. ale prisiel mi taky ako predtym, aj ked predsa len o nieco rozumnejsi a akoby vyspelejsi ...

Well

No...clovek si obcas uvedomi chybu az ked je neskoro. Mozno sa vazne zmenil....
Ved skus sa s nim blizsie porozpravat a zistis aky je. Ludia sa menia zvycajne az ked niekomu ublizia a ak maju svedomie.