Bioquant

Niamey

Mozem potvrdiť ze tento prístroj dokazuje to, co aj sľubuje,,babka mala problémy so zrazanim krvi, no otec hej kúpil bioquant a výsledky sa zlepšili po par týždňoch. Nevie si ho vynachváliť.

Milan2

ano, je to pravda, v CZ se od 2014 prodava laser Thinkm na thinkm.cz s lepsim vybavenim nez bioquant a stoji mene nez polovinu.

OB

Používam Bioquant spolu s manželom už 10 mesiacov.Robiť reklamu tomu prístroju nemám v úmysle, ale podľa mojej skúsenosti je to fantastická vec.Nakoľko máme po 74 r.,liečime sa na VKT a ja mám veľké problémy s pohybovom aparátom. Nebudem opisovať moje zdrav.problémy, ale iba chcem z mojej skúsenosti povedať, že výsledky sa po 3 mes.dostavili.Chodmi každé 6 m. ku kardiológ. na kontrolu.Doteraz som užívala štvorliečbu na VKT a terás mi vysadil 2 lieky. Mávala som často aritmie, ktoré boli neprijemne a môžem povedať, že asi 2 mesiace nemám, tlak mám výborný a krv má podľa kardiológa užasnú.Pochválil ma, že vidieť akú mám dobru životosprávu,ale ja som neprezradila, že používam každý deň BIOQUANT.Lekári nemajú to radi.Na čo mi ešte veľmi pomáha ta liečba a to na poh.aparát.Nebudete veriť, ale už mesiace neužila som žiadne lieky na obtiaže ani náplasti.Musím ešte pripomenúť, že doma s manželom používame aj th.BioTorus .Bez tej to každodennej domácej liečbe si ani neviem prestaviť. Investovať sa vyplatilo,lebo odbremenilo nás od častého chodenia po lekároch,ktorí stejne predpisovali iba lieky, ktore zaťažovali žalúdok.

UDAN

ZDRAVIM CITALA SOM PRISPEVKY NA TEMU BIOQUANT ALE VERTE JA SOM SI HO KUPILA LEBO PO VYSKUSANI SOM CITILA AKO MI KRV PRUDI V NOHACH PRICOM MAM KRCOVE ZILY A VYSOKY KRVNY TLAK POUZIVAM HO KRATKO ALE CITIM ZLEPSENJE ODPORUCAM VYSKUSAT ZIADNY PODVOD ASPON JA SA CITIM OVELA LEPSIE A NA ZACIATOK KED NIEKTO NAPISAL ZE JE TO OBLB TAK ASI CAKAL ZAZRAK PO PRVOM APLIKOVANI TAK NEVAHAJTE KTO MA PROBLEM.

Kajsik

V cz sa predávaju prístroje kXL GX 2000 a HY 30-D približne v polovičnej cene-ma niekto skúsenosti s tými prístrojmi

loli111

V januari som sa rozhodla kupit si tento pristroj kvôli problemu s vysokym krvnym tlakom,nesla som sa zmieriť s uživanim liekov nakolko mam 35 rokov a myslim ze na lieky mam ešte trochu cas.Použivam ho kazdy den pol hodinu a mozem povedat ze je oktober a vysledky sa prejavili ,moj tlak je 130/80 ,predtym som mala tlak aj 170/110 pravdaze ked som neuzila lieky.Teraz lieky neuživam absolutne a velmi sa tesim ze mi Bioquant pomohol.Budem ho pouzivat nadalej kazdy den.Je to uz taky moj denny ritual.Takze vam tento pristroj vsetkym doporucujem a pri pravidelnom pouzivani vam urcite pomôze.Vysledky sa objavia sice neskor nie hned ale to cakanie stoji za to.

lost

Hmm, znie to zaujimavo, ale ak je to tu od 2002, tj az 8 rokov, preco to neodporucaju aj lekari vo velkom?
Ved technicky vzate, 30 minut trva jedna liecba, to nie je az tak vela, aby lekar obetoval na svojho pacienta, alebo ?

Ma to niketo ?