Bioquant

Katkalvrv

Aj ja chcem prispieť pozitívnym ohlasom na používanie prístroja,liečim sa na steatozu pečene,a prístroj užívam asi 1/2 rok -3/4 roka,pri poslednej kontrole mi lekár vysadil lieky,že mám excelentné výsledky a to ešte keby som obmedzila živočíšne tuky,tak to by som už bola asi s hodnotami pod priemer,tiež neinformujem lekára,nemajú to radi,potrebujú predpisovať lieky a mať pacientov,doporučujem,aj ked je to drahé,ale časom sa aj cena zníži,tak ako je to s každou novinkou,kým nie je konkurencia...

Seba

Ja mam Bioquant uz asi 4 roky, pouzivam ho ja aj manzel cukrovkar a aj moja neboha mama ho pouzivala denne a zila kym sa nedostala do nemocnice, kde ju zanedbali. Prisla tem dehydratovana a po dvoch dnoch dostala tam priamo porazku. Lebo doma si riedila krv liekmi, bioquantom a nechcela pit a v nemocnici nie aby ju riedili ale nechali ju tak. A tak dostala porazku z hustej krvi. Zomrela vo veku 96 rokov. Ale bola ciperna a mohla este pozit 5 rokov. Ale zial, take je zdravotnictvo, ked sme sa lekarky pytali preco tak povedala a vy neviete kolko mala rokov? S bioquantom zila spokojne aj so slabym srdieckom a starali sme sa o nu prikladne. Manzel je vdaka nemu na zive, kym ho nemal prekonal niekolko prihod uz od 35 rokov mal prvu prihidu, a neskor na dochodku po porazke prisiel o jedno oko. Teraz ma bioquant a nezanedvava ho. Teraz vidi len na jedno. Ja si bioquant davam dlhu dobu kazdy den rano o piatej a vecer pred spanim, on cez den dvakrat denne. Vacsinu casu ako dochodca travi pred telkou, co nie je dobre, ale aspon ten bioquant mu pomoze ked sa nechce hybat.

ros

trosku rozmyslajte,,neni tam cena,,nam to nukali za 800eur. Neni to chore??uz 2.5roka mame doma nejaky pristroj magneticky od smejdoch za 1600,nieco take podobne tiez to ma liecit vsetko ,svokor to pouziva dennodenne aj doktoroch navstevuje pravidelne a ziadne zlepsenia tak ako otom cvirikali,ale skoda je to len pristroj z magnetami,,proste smejd....preco to neni v obchodoch???preco ked to lieci neodporuca doktor????a preco este mame doktoroch a lekarne ked mame zazracne pristroje co nam nukaju?????Smejdi su spat!!!!!!

pani 2

Zaujímavé, že toľko rokov je vraj na trhu a iba teraz ako keby sa s týmto prístrojom "roztrhlo vrece". Ponúkajú ho za nehoráznu sumu.Kto ho kúpil, tak ho chváli, aby aj ten druhý bol o tie eurá ľahší...akosi sa mi nechce veriť. Pred pár dňami mi niekto telefonicky ponúkal na vyskúšanie, ale keď som povedala, že kolegyni 2 týždne trvalo, kým jej konečne upravili krvný tlak, momente sa rozhovor ukončil.

biomennGVTX

Ani sa necudujte ze neuvedu cenu noveho typu.nechcu Vas odradit 600 eurovou polozkou.Kazdopadne sa da zohnat za polovicu.