Pravidelná strava - 5x denne

Príspevok v téme: Pravidelná strava - 5x denne
Eternity

Pred troma dňami som sa odvážila a váha mi ukázala prvý krát v živote trojciferné číslo..skoro som odpadla a odhodlala som sa že to musí ísť dole..Nejak extra sa neobmedzujem,stravu som si rozdelila tak,že jem okolo siedmej,okolo decviatej,okolo pol jednej ,tretej a pred piatou-a po piatej nejem...pijem vela vody a jem vlakninu v talbetkach,aby som necitila pocit hladu...no aj tak sa bojim,že na mna počase príde "vlčí hlad"a naservírujem si aj chladničku...Mám len 15 rokov,no tragické je,že som sa snažila schudnut od svojich 9 rokov čo chodím na endokrinologiu,a taktiež somsem písala s hmotnosťou ale o 40 kíl menšou...Máte nejaké tipy alebo triky,aby som necítila hlad??....snažim sa stiahnut si žalúdok,jem menšie porcie...myslíte že to pomôže?...

mimika*

Caute kocky,
Nedalo mi nenapisat sem, aj sa totis snazim schudnut pravidelnou stravou a musim sa podelit o moje skusenosti.
Ranajky: celozrdnne pecivo a sunka a maslo (rastlinne pravdaze).
Desiata: jogurt biely (nie smotanovy)
Obed: polievka (nesmie byt zahustena ani smotanova, najlepsie su vyvary) a hlavne jedlo
olovrant: pecivo plus sunka alebo syr plus zelenina
vecera: maso, sunka, syr a zelenica
Vela vody aspon 1.5 litra a ziadny cukar ani med :-)
Ja som na zaciatok vylucila aj zemiaky, ryzu, cestoviny, sladku zeleninu ako kukuricu a aj ovocie a hlavne sladkosti. Ak sa budete stravovat kazde tri hodiny nebudete hladne a telo zacne palit kalorie priamo z tuku.
Takze vam drzim palce, mne sa tento jedalnicek osvedcil a zatial som za 5 tyzdnov schudla 4 kg.

Laco24

A-Z

s tým že by sa malo ovocie jesť s jogurtom alebo tvarohom nemôžem súhlasiť. netrávi sa potom dobre, keď sa ovocie v trávení stretne s niečim iným... možno je niečo pravdy že sa to neuloží vo forme tuku ale nieje to zdravé a podľa mňa keď už dieta, tak nech je aj zdravá :-)

Karina

Med je urcite lepsou alternativou ako rafinovane sladkosti, ale stale to je cukor .. :) Staci jedna cajova ci polievkova lyzica denne, ja si ju pridavam do vlociek rano... A este do caju, teraz som chora tak mam medu a citronov spotrebu ako za styroch :D

llllllll

ja som dnesok total dodrbkala hlavne to poobedie... vaha mi ukazala 65 . Boze a to som v auguste mala 58 !!!! POMOC !!! ja sa neviemn ovladnut ked pridem zo skoly jem piate cez deviate.. citim sa zle a bojim sa ze nikdy neschudnem ! :((( citim na sebe len sadlo .. jedno stastie ze mam 171 cm inak neviem neviem ale fakt je ze sa citim zle a aj napriek tomu sa prejedam !!!!!!!!! som zo seba sklamanaaaa... strasne :(

Eternity

:) Dobrý večer dámy :)
musím sa prísť pochváliť :D..dnes som v "zdravom stravovaní pokračovala"a ráno mi váha ukázala 99,6 :)... snažím sa vela chodit-dnesosm bola dva krát v meste,do mesta to mám 2,5 km :) ...ach,dufam že ma to bude držat :D...

A-Z

Nevadiii, jedno zlyhanie ti chudnutie nepokazi :) a super, ze si to uvedomujes a ides dalej ;)
Ale na to "vycvicenie" sa prilis a ani casto nespoliehaj... Clovek by sa az cudoval, ako musi zamakat len na "vycvicenie" jednej horalky.
A tiez si nedavaj prehnane ciele; vobec nemusis cvicit kazdy den, dlhodobo to totiz nevydrzis a budes sa do toho casom silit. Staci 3 - 4x do tyzdna hodinka. Pre telo celkovo a aj chudnutie je velmi dolezity oddych a regenracia.

Eternity

Ahojte všetci milí pomáhajúci-so sklopenou hlavou sem musím napísať čo sa dnes odohralo..išli sme ku starej mame,kde sa zišla celá rodina-sme velikánska rodina...starká narobila pampúchy,navarila,koláče vytiahla,stoly sa len tak prehýbali ako pre 30 tich..všetci jedli (všetky starkine dcéry aj vnučky sú pri tele okrem mojej mamy),a samozrejme,ked som zjedla ten svoj obedík,som nevydržala a za obeť mi padlo 5 pampúchov a tri kocky čokolády...aaaaaach toľká hanba,ked som prišla domov tak som si to uvedomila a hned som sa pustila cvičit taebo čo mám na dvdčku(Billy Blanks-super cvičenie)....i tak ma žerú výčitky že som sa neovládla...ale napriek tomuto výkyvu pokračujem dalej-predsa to nevzdám...a už ododnes cvičím každý deň...