v kolkatych rokoch vam zmizlo akne?

Príspevok v téme: v kolkatych rokoch vam zmizlo akne?
kam ides

ahojte chcela by som sa spytat odkedy dokedy ste mali akne a ako velmi.zaujima ma to preto,lebo ja mam 19 a chcem vediet ci mam nejaku sancu ze o par rokov to same prejde a plet sa mi znormalizuje...stalo sa to niekomu z vas ze vam akne zmizlo vekom?ja mam akne uz 2-3 roky takze od 17stich.a coskoro uz budem mat aj 20.hmmm :(

sabynka

Akné je, myslím, veľmi individuálna vec....napr. ja som v puberte mala občas 1-2 vyrážky a brutálne problémy začali až v 25tke :-))).....3 roky som sa to snažila riešiť s dermatologičkou, potom som to vzdala a už asi 2 roky to držím pod kontrolou pomocou HAK....desím sa však toho, čo sa stane, keď ju vysadím :-(((

kolly

akné nezmizne samo od seba, je to ochorenie, ktoré vyžaduje liečbu, na ťažšie formy akné odporúčam aknenormin resp. roacutan

veverička

Acne, mastnú pleť ale aj inú môžeš umývať
jadrovým mydlom, pred tým použi na tvár
pleťové alebo telové mlieko, nie veľmi
mastné. Môžeš to robiť 2x za deň, ob deň, ako ti vyhovuje. Mydlo si nechaj na tvári
2-4 hod, alebo si jemne drhni tvár froté žinenkou, udržuj ju v čistote. Keď je pleť aj suchá, nevadí skôr sa to choré odlúpi.
Jadrové mydlo je prírodné , hnedé bez farby
bez vône, je ako peeling pre každého aj na
celé telo. Potom sa môžeš, nemusíš natrieť
telovým mliekom a opláchnuť teplou vodou.
Pomáha to, len trpezlivosť.

manakinkaaa

tak ja mám 24 no vyrážky mi stále nechcú pokapať, bola som už aj u kožnej, pokupovala som si drahé krémy z lekárne, no akosi to stále nie je ok. takže je to dosť individuálne :)

blond86

Tak to je super, ak príde k zlepšeniu, daj vedieť, nech poradím sestre:)) A ty teda toho berieš hojne, čo sa týka doplnkov, to by malo všetko len pomôcť.

lucka856

zinok jem , jem aj drozdie lebo ma veal vitaminu B,planujem si kupit B-komplex,vitamin A, psylium na cistenie criev, a repikovy caj na umyvanie tvare.......a mydlo som uz skusala na noc ale tak ze som sa namydlila a oplachla po nejakej dobre a poviem ti ze zhorsit sa to nezhorsilo a mozno je to naozaj aj trochu lepsie ale samozrejme za noc nemozno cakat vysledky ale nijak mi to nepodrazdilo pokozku ani nic takze super si myslim

blond86

Lucka, keď vyskúšaš to mydlo, tak daj vedieť, čo to spravilo, čítam tu tie diskusie a na to som veľmi zvedavá :D ďakujem