ako urobit junaka?

Príspevok v téme: ako urobit junaka?
nexus

..existuje nejaky sposob, ako zvysit pravdepodobnost, ze sa narodi chlapec?
pocul som kedysi, ze to nejaky Jonas dokazal vyratat, ze kedy akoze uhm...treba oneee..:) podla hviezd ci coho, a ze mal velku uspesnost...nepoculi ste o nejakom "zarucenom" sposobe?:)
dokonca som pocul, ze to ovplyvnuje aj strava...pikantne , ostré, alebo sladke.. :)

jajka001_

zuzic - doslova od narodenia, na blondínky :)) ale strašneee
nexus - no ten moj je zas cely tato nepodareny :)))

nexus

..ale zasa poriadnu dceru, ako nevydareneho syna...podla mojich skusenosti, sa syn vacsinou poda na matku a naopak...dcera na otca.. aj povahovo...
tak teda syn, co by mi pripominal moju byvalu a mal by jej povahu, neviem neviem, ci by mi prirastol k srdcu... :)
tak dakujem prozretelnosti za tu dceru..

jajka001_

ale jasne ze nie len kvoli tomu :))
jasne, je to malý chlap ako sa patrí, auticka, stavebnice, letí na pekné baby :)

nexus

...ty mas chlapciska teda? no a manzel si ho uzil? jehosa nespatas , co by chcel dalsie??
no a to len kvoli tomu nechces, ze sa bojis dalsieho chlapciska? :) zaujimave :)

nexus

..tak stary jonas este zije? :) kuknem na nete teda...inak v nasej rodine same baby..
nieze by som proti nim nieco mal..

jajka001_

nexus - chápem :))) ja mám chalana, presne akého by si chcel. ja by som zas brala este dievčatko no nechcem riskovať dalsieho chlapčiska :D

ulricha

svagrina si kupila knihu v ktorej opisovali ako urobit "zarucene" chlapca.Milovali sa tusim podla faz mesiaca,a aj tak sa im narodilo dievca. :-DDDDD
Hehe tak im treba :-DDDD
Je jedno co budes mat,tes sa zo zdraveho potomka hociakeho pohlavia a zelaj si nech sa narodi zdrave.