ako urobit junaka?

Príspevok v téme: ako urobit junaka?
nexus

..existuje nejaky sposob, ako zvysit pravdepodobnost, ze sa narodi chlapec?
pocul som kedysi, ze to nejaky Jonas dokazal vyratat, ze kedy akoze uhm...treba oneee..:) podla hviezd ci coho, a ze mal velku uspesnost...nepoculi ste o nejakom "zarucenom" sposobe?:)
dokonca som pocul, ze to ovplyvnuje aj strava...pikantne , ostré, alebo sladke.. :)

jajka001_

jasne, planujeme, presne na minutu, dvakrat tyzdenne, medzi osmou a pol deviatou :))))cez sviatky a prazdniny od osmej do deviatej trikrat tyzdenne, v pripade choroby to má odpustené,ak teplota stupne nad 38,5 ale potom si to musí nadrobiť :))

nexus

...nebola ziadna puberta, zatial, ale uz nejake naznaky sa zacinaju, takze oneskorena, asi, co je myslim horsie:(

a robis mu pplan sluzieb aspon na mesiac dopredu? :)

keksa, tie ovulacie su pre mna spanielska dedina... este tak omeletu si viem na ranajky urobit...

keksa

Necitala som tuto diskusiu tak neviem ci to tu uz odznelo, ale napisem fyziologicke fakty, kedy je to najpravdepodobnejsie ;) treba si nacasovat pohlavny styk presne na den ovulacie,(zena s priemernou dlzkou cyklu 28 dni ma na cca 14 den od zaciatku cyklu) ak je styk tesne pred ovulaciou je vacsia pravdepodobnost pocatia dievcata, samozrejme skor je to o nahode, faktom je len to, ze spermie, ktore su nositelom zenskeho chormozomu vydrzia dlhsie ako "muzske"

nexus

jednu dceru mam :) ...manzelka je uz minulost :)nastastie :)
a jakto ze hajka? necaka ta s otvorenou narucou v postielke? :)

nexus

ja som tie oprane a vyzehlene ponozky sice nevidel, ale verim, ze ich mas :)))
do chramu bozieho treba nosit cisteeee :)))
a manzela mas doma uz? ci sa este niekde cuuura?