ako urobit junaka?

Príspevok v téme: ako urobit junaka?
nexus

..existuje nejaky sposob, ako zvysit pravdepodobnost, ze sa narodi chlapec?
pocul som kedysi, ze to nejaky Jonas dokazal vyratat, ze kedy akoze uhm...treba oneee..:) podla hviezd ci coho, a ze mal velku uspesnost...nepoculi ste o nejakom "zarucenom" sposobe?:)
dokonca som pocul, ze to ovplyvnuje aj strava...pikantne , ostré, alebo sladke.. :)

usiko

dufam, ze strava to neovplyvnuje, lebo my s priatelom lubime ostre jedla...a chlapca si nejako nepripustam.....tak dufam, ze su moje pocity spravne a bude dievca...

nexus

..casto mimo domu? to znie podozrivo... :)

no ved to tu na internete nieje zle, len toto tu je pomale :)))

tak ty sa potom musis doma aj tak trocha nudit, ze? :)))

jajka001_

nexus on nie je netový ani futbalovy, má iné záujmy :) je často mimo domu, mna tv nebavi, knizky uz malokedy citam, tak volny cas som tu na pc, je to tu živé, čiastočne aj reálne, na rozdiel od tej tv
podla mna by si to mal risknut, a uvidis, a ked to nevyjde, budes skusat kym sa to nepodari :) raz to musi vyjst no nie? :)

nexus

...jajka a co manzel robi, ked si ty na nete? kuka fodbal? medzi tym teda nejaky rozdiel nevidim :)to je akurat jeden cihy a druhy hota...keby ste boli obidvaja na nete, to akoze s Denzom, mohli by ste sem tam aj nejake slovko prehodit cez Skype :)))))napriklad, ze "no co drahy uz spinkas? ponozky uz mas upratane?"

jajka001_

vies kam pichnúť čo:) nie, Denz urcite nie:)) to by bol zaujimavy manzelsky zivot, travit cas pisanim si na pc :D

nexus

..jajka, ja som len podpichoval, viem ake su zienky na to haklive :) a preco by sa mal stazovat? vari sem tiez chodi?... pockal, nieje to nahodou pan Denz? :))))