Panicky strach z tehotenstva

Príspevok v téme: Panicky strach z tehotenstva
NikaS

Cawte mam 15 a mam hrozny strach z otehotnenia !

Bojim sa milovat aby som nahodou neotehotnela. Strasne sa bojim ze Otehotniem lebo neviem co by som robila, strasne to nechcem, pokazila by som si zivot proste to dieta by som vobec nechcela ale mamina mi povedala ze ak by som otehotnela, nedovolila by mi ist na potrat co mam ro bit ak by som otehotnela ? Da sa potrat vyvolat dajako ??? Prosim pomozte

no fasa

tebe tiež treba lekára?... že ma niekto bars aj sto problemov so zdravím berieme,ale nie že raz rieši manžela,potom že ešte netotook a nato,že sa bojí otehotnieť?!!!a potom jej zas vyhrava s telenovelami... robí si dobry deň a ty to žereš... tak tu normalne nazory ty nesúď... nikto sa jej na meno napyta... no coment

klarka_

a co tak v teme "depresia a panicka porucha" ako toci(s) o tom, ze Ti muz nerozumie,hm? ako viera, ci nika, ci co si, vymleti veru nie sme...

Viera.R

ich

ale co ti tam nesedi ? ze ma tolko problemov ? sak to nieje nesediace preco by nemohla ? su aj taky

a ona ale nepise ze ma frajera... :-D

ich

ja iba,ze je to jedno,ze vsade je ina prezyvka ale tie problemy trosku nesedia.
a to nie som jedina kto si to vsimol.
ja som inde tiez pod inym nazvom a malo to svoje opodstatnenie ale aspon si nevymyslam.
skus si to najprv precitat vsetko a potom k tomu napis.
lebo napr.nie ej normalne aby mal niekto problem s tym,ze je lesba a tu riesi tehotenstvo ci?
a je pravdou,ze kazdy mame nejaky problem a musime nieco riesit a aj takymto sposobom ako je toto forum.
aj ja to robim.