Natura house-skusenosti

kamilko11

Mam suche lupiny a uz som vyskusal viacero vyrobkov, ktore mi ale nepomohli. Natura House ponuka Psoristop sampon aj na suche lupiny? Ma s tym niekto skusenost na riesenie mojho problemu?

braňuška

pred časom som si z ich internetového obchodu objednala rôzne vzorky, hlavne na suchú pleť, ktorú mám. Testovala som ich niekoľko dní a vyskúšala som ich všetky. Najviac sa mi páči a vyhovuje mojej pleti rada mandľa. Telové mlieko je príjemne voňajúce ako kvet mandľovníka, je príjemnej konzistencie, ľahko sa vtieralo do pokožky a čo ma prekvapilo najviac je množstvo, ktoré stačí na celé telo. fakt veľmi málo - 1 vzorka = 5 ml na celé telo, čo je super. Pokožka po natretí krásne voňala, bola zamatovo hebká a nemala som pocit sťahovania ako pri bežných telových mliekach. Páči sa mi a teraz som využila aj akciu na 50% zľavu. Som celkovo spokojná nielen s výrobkami, ktoré ma oslovili aj svojim zložením - bez parabenov, silikonov, vysoký obsah prírodnch zložiek ale aj službami eshopu.

mn

vitase1,na krabičke je napísané MASKA NA TVÁR, SŤAHUJÚCA, PROTI NEDOKONALOSTI PLETI. Na akej stránke to pozeráš ? Ja som to kúpil v lekárni, vieš mi napísať či majú aj internetový obchod?

vitase1

mn, môžeš mi napísať presne ako sa volá ta ílová maska z Natura house? ďakujem, pozerala som ich stránku, ale neviem ktorá to môže byť

sisa30

Dlhe roky pracujem v zdravotnictve a caste umyvanie ruk je samozrejmostou. Problrm je cim natriet ruky aby sa nevysusovali. Vsetky kremy, ktore sme dostavali boli lacne a malo ucinne. A vona? Hroza. Cez net som si objednala vzorky a otestovala krem na ruky Progeli ochranny. Bola to pozitivna zmena! Krasne vonia po limetke, rychlo sa vtrebava, pokozka nie je mastna a staci sa raz natriet a aj po umyvani sa pokozka nevysusuje. Zdravotacky vyskusajte ho a neolutujete. :-)

lenkaaaaaaa

Moje skusenosti z rady Purifying su dobre. Niektore vyrobky mozno zaberaju spociatku pomalsie ako pri chemickych vyrobkoch, ale su trvacnejsie a ucinnejsie. Som s touto radou spokojna a urcite si budem postupne objednavat aj dalsie vyrobky. Paci sa mi aj to, ze staci si davat male mnozstva. Maju prijemnu vonu, dobru konzistenciu a ked porovnam pomer ceny k uzitku tak je skvele. Myslim, ze pre vacsinu ludi s mastnou ci aknozno polozkou je to velmi prijatelna a vhodna kozmetika.