Chcem schudnúť a tentokrát zdravo a bez jojo efektu

Príspevok v téme: Chcem schudnúť a tentokrát zdravo a bez jojo efektu
jessulik

ahojte.
no ja som sa tiež rozhodla začať chudnúť.včera som si naplánovala začať s 90-dňovkou ale rozmyslela som si to.vlani som s ňou schudla 15 kíl a ani som to neťahala do konca.lenže všetko sa mi vrátilo.uvažovala som aj nad tým,že vyskúšam zdravú výživu a pohyb.takže za pokus to stojí.tolko dievčat potvrdzuje že sa takto dá schudnúť-dúfam že to pôjde aj mne.vyskúšala som už vela druhou diét aj vela sprostých reklám ale asi teraz zvolím túto ťažšiu a dlhšiu cestu.len tá pevná vôla-ach tá keby bola silnejšia:) nevadí.za pokus to stojí.

ak by mal niekt nejaké dobré rady pre mňa tak s radosťou uvítam a keby sa niekto chcel ku mne pridať to by bolo ešte lepšie.

skončime s diétami a začnime sa trochu starať aj o svoje zdravie.prosím pomôžte mi aby som sa dostala na správnu cestu.
moja výška je 164 cm a momentálna váha je 78 kg.potrebujem toho vela schudnúť a nepôjde to za mesiac ja viem ale pevne verím že sa počas tejto zmeny naučím šport brať ako súčasť svojho života a nie len na obdobie keď znižujem váhu.ak sa najde niekto kto tiež chce zmeniť svoj životný štýl a spraviť takto ničo pre seba tak sa prosím ozvite.
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

jessulik

martin
som unavená ale ešte si dám asi pár brušákov v posteli a potom zaspím spokojne že som aj trocha cvičila:)

zuzic

jessulik v niecom sme podobne:) ja tiez nezvyknem plakat aj vela ludi ma ma za bezcitnu a tak...ale za velke krivdy si poplacem ale vzdy len sama nedokazala by som asi ani pred niekym cudzim...

jessulik

no sklamanie v láske som zatial nikdy necítila poriadne ani ja.
zuzic aj ja som citlivá keď ubližujú mojim blízkym.len ja nereagujem plačom ale agresivitou:) ja v takých situáciách naádam ludí čo im ubližujú.
ale inak som pokojný človek.neviem ale človek čo rozplače mňa je fakt zriedkavý.ja sa ani neviem poriadne vyplakať.skôr si vydám svoju bolesť v ťažkej práci.to mi pomáha.vtžedy robím murárske práce a také niečo.čo ma aj unavý aj odpúta.u mňa to zaberá.

zuzic

jessulik ja ked som nahnevana zacnem upratovat a tiez potom sa velmi unavena a s placom zaspim:)
no tak sklamana laskou som este ani poriadne nebola:D

zuzic

hej ja viem ze to neni sprostost urcite to ma vyznam ked to martin napisal:)
viem jessulik vsetko ma vyznam...ja som praveze optimista co sa tyka seba co sa dalo to som spravila ostatne neriesim, skor som citliva ked sa nieco stava mojim milovanym a neviem to ovplyvnit...ale to je uz o inom...
len najlepsie by bolo najst navod kde je napisane ako sa da preorientovat mysel aj so vsetkym:)