Chcem schudnúť a tentokrát zdravo a bez jojo efektu

Príspevok v téme: Chcem schudnúť a tentokrát zdravo a bez jojo efektu
jessulik

ahojte.
no ja som sa tiež rozhodla začať chudnúť.včera som si naplánovala začať s 90-dňovkou ale rozmyslela som si to.vlani som s ňou schudla 15 kíl a ani som to neťahala do konca.lenže všetko sa mi vrátilo.uvažovala som aj nad tým,že vyskúšam zdravú výživu a pohyb.takže za pokus to stojí.tolko dievčat potvrdzuje že sa takto dá schudnúť-dúfam že to pôjde aj mne.vyskúšala som už vela druhou diét aj vela sprostých reklám ale asi teraz zvolím túto ťažšiu a dlhšiu cestu.len tá pevná vôla-ach tá keby bola silnejšia:) nevadí.za pokus to stojí.

ak by mal niekt nejaké dobré rady pre mňa tak s radosťou uvítam a keby sa niekto chcel ku mne pridať to by bolo ešte lepšie.

skončime s diétami a začnime sa trochu starať aj o svoje zdravie.prosím pomôžte mi aby som sa dostala na správnu cestu.
moja výška je 164 cm a momentálna váha je 78 kg.potrebujem toho vela schudnúť a nepôjde to za mesiac ja viem ale pevne verím že sa počas tejto zmeny naučím šport brať ako súčasť svojho života a nie len na obdobie keď znižujem váhu.ak sa najde niekto kto tiež chce zmeniť svoj životný štýl a spraviť takto ničo pre seba tak sa prosím ozvite.
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

zuzic

hlavne nedovol aby si mala vycitky to je to najhorsie co moze byt pri chudnuti mne to asi ide aj preto tak pomaly lebo si stale nieco vycitam...no jednoducho som sa musela neplanovane najest...

jessulik

zajtra to už pôjde dúfam aj mne no vo štvrtok zas nie lebo musím ísť na krv a aj na vyšetrenia takže raňajky zase nebudú.potom budem príliž hladná na to aby som sa až tak kontrolovala:( ale pokúsim sa.a aký je ten neobyčajný deň?

zuzic

jessulik ani ja som dnes stravu nezvladla:( nakolko som mala neobycajnejsi den nedalo sa:(
ale zajtra to uz pojde:)

jessulik

ahojte
no pochváliť sa nemôžem ani dnes.ani dnes sa mi nepodarilo jesť pravidelne.dnes som bola u lekára a raňajky som vynechala.potom som si dala dobrú velkú zmrzlinu:) takže dnešok zas nezvládnutý.

zuzic

joj to hej:DD mna nanutil doktor s mojimi rodicmi takze uzasna kombinacia:DD ale vidis ja mam navarene asponze tak lebo varit pre seba by som nedokazala nechutimi to jest nie este varit:D
pekny vecer prajem:)

jessulik

zuzic
asi by som aj ja potrebovala niekoho kto mi nanúti tie raňajky:) mne by to vyhovovalo tak že by som nebola doma,nemusela variť a vždy by predomňa dali jedlo-toto je moja porcia a viac nedostaneš.potom by priniesli ďalšie jedlo o tri hodiny no tak by to šlo v pohode:)

zuzic

jessulik ja nepijem tiez skoro vobec:( aj v lete nepijem potom odpadavam ale jenodudcho sa do mna nemesti:( ale na ranajky som si uz zvykla a tak sa snazim neprestat lebo potom by bolo tazke znovu si navykat...inak sama by som sa na to ani ja neodhodlala keby ma nenutili...

jessulik

ana-bella
to ti tak málo ješ? však to nie je normálne stravovanie.som rada že sa pridávaš.dúfam že to zvládneš.a kedy sa chystáš vrátiť na slovensko?

jessulik

zuzic
no na to sa budem musieť aj ja odhodlať.zajtra budem raňajkovať aj keď sa čo stane.lenže v poslednom čase ani to pitie nejde.vlani keď som držala 90-dnovku tak som dokázala za deň vypiť 2-3 litre vody ale teraz mi to nejak nejde:(