nepremyslate nad tymto niekedy?

Príspevok v téme: nepremyslate nad tymto niekedy?
cajik

Ze ktovie kolko chorob moze clovek chytit, ked ma sex ? lebo napr. ked baba berie antikoncepciu, vacsinou uz s priatelom nepouzivaju kondom. lenze ten jej priatel mohol mat predtym inu/ine partnerky, ktore tiez mohli brat HAK a teda tiez spali s chalanom bez kondomu... a takto to ide dalej a dalej..
lebo aj ked pozname svojho partnera, nepozname jeho predchadzajucich partnerov a nevieme s kym kazdym spali oni

ci mam uz kvalitnu paranoju? :) ake vsetky choroby moze mat clovek zo sexu, take ktore sa nijak neprejavuju ?

niekto

cajik bez priznakou je napriklad hiv
mozes to mat aj 10 rokov a vsetkych nakazit a az potom sa prejavi aids

rozmyslam nad tym stale chodievam darovat krv takze by som mal byt zdravi

tie testy su asi najistejsie ....

niekto

cajik bez priznakou je napriklad hiv
mozes to mat aj 10 rokov a vsetkych nakazit a az potom sa prejavi aids

rozmyslam nad tym stale chodievam darovat krv takze by som mal byt zdravi

tie testy su asi najistejsie ....

cajik

no ved jasne :).. ja neviem ja som niekedy asi paranoidna..
darovat krv som bola..

a MOZEM MAT CHOROBU O KTOREJ NEVIEM ? existuje este nieco bez priznakov, co by som mohla mat roky, a nevedela o tom ?

teraz sa tolko pise o tom, ze clovek moze dostat rakovinu hrdla z oralneho sexu.. tak ako dakujem pekne :D.. alebo take chlamydie -vacsinou bez priznakov.. hm ?

lDenzl

cajik:)
to sa clovek moze obavat aj manzelky a manzela:)
Ak by clovek takto vo vsetkom premyslal......zili by sme ako Michael Jackson:)))

cajik

no jasne. ale aj ja som predsa mohla mat pred tym partnera, ktory aj keby mi tvrdil ze mal len jednu - ale ja neviem s kolkymi spala ta jedna.. co ak s 30timi ?