Pricina zvysenia TSH

maria15

no ukľudnila si ma,vďaka.ty sa asi do toho lepšie rozumieš.A prečo to už nemusí klesnúť?Lebo za 3 mesiace mi z 4,1 kleslo na 0,49 čo je slušné..teraz sa bojím aby to nešlo nižšie,lebo kdesi som čítala,že ideál je 1.mám problém totiž s padaním vlasov.teraz sa cítim taká hyperaktívnejšia.sem tam mi búši srdce a mám návaly tepla.možno by mi stačilo,keby som brala pol tablety.

hagen

maria myslim,že by ti to nemalo sa rapidne zhoršiť. pokial by sa sa však začala citiť zle,tak radšej zajdi za svojim endokrinologom,alebo mu zatelefonuj. nemaj strach:D ono ti to už nemusi vôbec klesnuť:D

maria15

a keď som mala po kontrole brania euthyroxu 25 po troch mesiacoch hladinu tsh:0,49-to sa už blížim k hypertyreóze nie? na ďalšiu kontrolu mám ísť až v júli,dovtedy nebudem mať hypertyreózu?teraz som sa naľakala..

hagen

ale tak uživam ako uživam:D po dlhom čase mam volno ale pre istotu u nas prši:D a okrem toho som dnes prespala cely deň:D
tak to maš pravdu v dnešnej dobe to je dosť naročne... ale tak manažer tych je vždy treba... keby si si spravila kurz mohla by si siť do medtronicu:D

hagen

ale tak uživam ako uživam:D po dlhom čase mam volno ale pre istotu u nas prši:D a okrem toho som dnes prespala cely deň:D
tak to maš pravdu v dnešnej dobe to je dosť naročne... ale tak manažer tych je vždy treba... keby si si spravila kurz mohla by si siť do medtronicu:D

hagen

Ahoj hagen, uzivas si vikend? U nas je po tyzdni konecne slnecno a teplo. Ja nie som zdravotacka, som manazerka a teraz nieco zohnat je o krk. Mas pravdu, sestricky zhanaju vzdy a vsade.

hagen

a čo ti brani isť pracovať do nemocnice?..zdravotikov je stale malo a isto by ťa zobrali:)
a maš pravdu občas ta hyperaktivita neni na škodu:D
aj ty sa drž, pekný víkend:D

tiramisu

Ja sa citim uplne fit, akonahle som zacala uzivat tabletky, vsetky symptomy zmizli (okrem tych vlasov).
Pribrat sa mi neda kvoli genom, vsetky zeny v nasej rodine su stihle, ale tesim sa, aspon mozem jest co chcem a kedy chcem a nemusim riesit vahu.
Ja som zatial doma, hladam si pracu, nedavno som skoncila studium a moje vysnene povolanie je tiez pracovat v nemocnici, v ordinacii u lekara alebo pre farmaceuticku firmu, velmi ma to zaujima.
Zdravotna sestra je krasne povolanie, ale isto narocne, tvoja hyperaktivita sa pri tom zide:) Ale nie, dufam, ze sa das skoro do poriadku.

Tak sa drz, ja uz idem off. Zelam ti krasny vikend.

hagen

to hej... ale často krat po strumetomii sa nastavuje na taketo davky:)
a ta 50 je taka optimalna zas aby si potom nešla do hypertyreozy. a prečo sa ti neda pribrať hm?
a ano som sestrička je to najkrajšie povolanie:D ešte ma to bavi:) a ty čo robiš,ake je tvoje povolanie. neobmedzuje ťa to pri praci? vieš predsa len unava a to všetko.