Pricina zvysenia TSH

alexova

Ahojte, ja mam tiez znizenu cinnost stitnej a beriem euthyrox25.
ale moja otazka je ci mate aj yv nejake problemi s pletou, vlasy , nadmerne ochlpenie
som z toho dost sklamana ze nasi lekari nevedia dat vysvetlenie co sa s telom deje a ako telu pomoct.
jednoducho predpisu hormon a doviedenia ako keby to bolo riesenie na vsetko

dokonca mi euthyrox nepomaha mam z neho depresivne stavy.

budem rada ak niekto napisete ako ste to riesili ,ak mate tieti priznaky pripadne poradte naozaj dobreho endokrinologa dakujem :)

stando

toto je neuveritelne kolko ludi tu kladie taketo otazky.predsa to by vam mal vysvetlit vas doktor, od toho tam je, je to vase telo, vas zivot. ak ho on ma opravovat, musi vam vediet a aj chciet samozrejme vysvetlit co sa v tom tele poruchalo a preco sa to stalo. ved vam nemoze iba hodit lieky ako do nejakeho kanala. musi vam svoj postup vysvetlit a zdovodnit.
ale ked sa ho nepytate, tak sa nic nedozviete. mate pravo vediet, musite sa pytat.

sissa26

prosim vas bola som u lekara a zistili mi chronicky zapal stitnej zlazy je to moc velky problem????viem ze priemer mam 10,5 mm a ths tusim pisane je 8,2 pomozete mi niekto? moze to byt sposobene aj fajcenim ??som po prwom dietati maly ma rok a pol dakujem pekne prosim napiste mi

ayudomi

ahojte. chcem sa opýtať, či ak raz začnem užívať euthyrox, tak to už budem musieť užívať až do konca života?

Maruš

pri kontrole krvy som mala tieto vysledky: neviem načo su to odbery,prosím o radu. Elisa TSH 5.62 Volný T4 15.4

jujuku

Ahojte chcem sa opytat, ze co moze zapricinit zvysene TSH?moze za to aj antikoncepcia???lebo pred3 mesiacmi som ju mala v norme a zacala som uzivat novu antikoncepciu a teraz mam 7/ma byt max.do 4/.dakujem za odpoved

WAZZUP

Zdravim, mam tyreoiditidu Hashimoto (zapal št.žlazy) beriem euthyrox 50,uzivat to budem asi do zivotne. Neda sa to niejak liecit? bylinkami,prisunom jodu, alebo aspon nejak zlepsit. Neviem o tom vela ani najst na nete väcsinou je vsetko o zvysenej a znizenej funkcii st.zlazy, ale ja nemam ani to ani to. tsh som mala 3,14 rozhranie je vraj medzi 0,4-4 , ale je lepsie mat vysledky k tej 4 alebo niekde medzi? minule som mala 2,2 tak teraz je to lepsie ?

jajkafr

palušo
to je otázka pre tvoju lekárku... ty si sám neupravuj dávkovanie liekov pretože sa môžeš dostať do Hypertyreózy

redhead

Dobrý deň,

má niekto skúsenosť s týmto ochorením a akné?Mňa totižto akné trápi už dlhé, roky, vyskúšala som už naozaj všetko , stravujem sa zdravo , dnes som prvý krát užila Euthyrox75, myslíte žeby sa mi akné mohlo zmierniť?