Po vysadeni HAK

nuvaring

sammara-ja myslim,ze to bude sposobovat kazda antika.ja mam vaginalny kruzok skoro ziadne hormony a pozri som tam kde takmer kazda z nas co sa takto chrani.tiez ho mam cca 4 roky a cim dalej tym je to somnou horsie s tym s cim bojujem.ach jaaaaaj :-(

Monika1984

Trvalo rok kym sa menstruacia upravila, trvalo rok kym sa vratila chut na sex a kym prestali kazdomesacne mykozy tiez rok

nuvaring

sammara-aj ja mam suchoty a rozne gely mi vadili.tiez mam dilemu ako by som sa zacala chranit aby mi to vyhovovalo.takze tiez poprosim rady dakujem.

sammara

a ked ste to vysadili ako sa chranite? lebo ja by som uz hormony velmi nechcela, danu nemozem, naplast sa mi zda byt hormonovo rovnaka, kondom neprakticky nepohodlny a nespolahlivy prerusovany sex nespolahlivy a neprakticky ach jaj :(

nuvaring

aj ja mavam vytok.niektore dievcata tu pisali v inych temach,ze po vysadeni sa im zhorsila plet aj vlasy a tak mam tiez z toho obavu.ty si ako na tom?

Ljenockaa

Ja som vysadila HAK asi pred šiestimi rokmi bez konzultácie lekarky,lebo som mavala nepríjemný hustý výtok spôsobený tabletkami.tri týždne v kuse som mala špinenie ktoré zmizlo po podaní injekcie.odvtedy sa cítim super!žiadny výtok,pribratie,príliš veľká chuť na sex a až moc bývam mokrá pri vzrušení čo sa priateľovi nesmierne páči :P predtým som mávala suchoty a bolesť pri sexe...

nuvaring

aj mna by to zaujimalo za ako dlho sa da clovek do normalu.nepribrala som nic ale absolutne som stratila chut na sex a cele dni iba upadam svojim myslienkam a som bez nalady.premyslam,ze to vysadim.