Po vysadeni HAK

nuvaring

no aj mne cez migrenu az po nechut na sex.mam vsetky problemy,ktore sa tu daju nazbierat od vsetkych dievcat.zhorsila sa ti plet,vlasy a tak?ja beriem tiez viac ako 5 rokov a som uz z toho na nervy lebo mam pocit,ze sa to zhorsuje a uz ani neviem co je to chut na sex.

Srnčiatko28

nuvaring cca tak po roku, po roku a pol. Hak som brala 5 rokov. Mne osobne hak narobila veľa problémov a až po
2,5 roku sa moje telo vracia "do starých koľají".

nuvaring

maggynka-takze rok a si tam kde si chcela byt.ja uz tiez velmi dlho beriem hak a v poslednej dobe uvazujem nad koncom lebo naozaj uz mam toho plne zuby a najma samej seba lebo mi to velmi lezie do zivota v negativnej podobe.myslim,ze uz nenabehnem ked teraz dokoncim mesiac.
srnciatko28-za aky cas sa ti vratila chut na sex?

haknie

hmm... ako tak citam skusenosti s hak... skoda, ze tieto negativne skusenosti akosi nebyvaju zahrnute do statistik, ktore su sucastou reklam na hak...

macka26

mne cca 4 mesiace sa upravoval cyklus 28 , potom 36 28 potom 36 a potom uz ako hodinky....inak som nic extra na sebe nezbadala, ibaze sa mi vratili stare zname bolesti, citila som plodne dni.. ale inak nic ., vysadila som po 7 rokoch

Srnčiatko28

Ja som vysadila hak cca pred 2,5 rokom a až teraz sa mi začína pomaly upravovať tlak, ktorý som počas užívania mala 180/110, schudla som-prestala sa mi zadržiavať voda v tele, zmizli depresie a náladovosť a zvýšila sa chuť na sex. S partnerom sa chránime kondómom, lebo nechce, aby som brala chémiu a chce ma mať veselú a nie depresívnu ako počas brania hak. Inak menzes som mala pravidelný aj pred užívaním, aj po vysadení, iba sa mi o pár dní predĺžil cyklus.

Karina

Maggynka - normalne ze si ma nabudila, asi ju vysadim aj ja... Nemam staleho partnera, jem ju len kvoli pravedelnej periode a pleti ale inak mi je na figu :)

maggynka

vysadila som v maji 2009
schudla som 2 mesiacov 5kg, len tak, bez diety.
migreny som mavala vzdy pocas 7 dnovej pauzy v HAK, asi 2 dni som bola uplne vyradena z cinnosti kvoli bolesti, akonahle som vysadila uz sa neopakovala.
citlivost cca do mesiaca naspat- ti poviem taky orgazmus, vlhkost a chut na sex som nemala 4 roky :)
menzes prisiel prvy po 5 mesiacoch, este stale chodi raz za cca 40 dni ale zlepsuje sa.
v dosledku horm. vykyvu po vysadeni samozrejme vypadavali vlasy, ale uz rastu nove, asi 5-6 cm :)
tiez sa mi urobila vodna cysta na vajecniku, ktora sa teraz zmensuje.
branim HAK sa mnohe veci udrziavaju na akejsi urovni, kde sa to zda byt OK, a po vysadeni samozrejme treba preckat, kym si telo najde zabudnutu rovnovahu. ale lepsie preckat to teraz, ako cakat ake ucinky este HAK rokmi prinesie..

nuvaring

a za aky dlhy cas sa to vsetko s tebou dalo do normalu aj ked viem,ze to je individualne.mna trapia asi vsetky zle veci spojene s antikou.

maggynka

ozaj a zabudla som este, ze hned po vysadeni mi prestali migreny, aj "suchoty", chut na sex bola spat- a co je NAJ, citlivost tam dole a na prsiach ako nikdy!!! :)))) vystriedala som 4 druhy HAK pocas 4 rokov, no problemy sa len nabalovali. mne pomohlo jedine vysadit... a pouzivam kondom, priatelovi to problem nerobi lebo nechce aby som si nicila zdravie a urcite to nie je nespolahlive, ak sa spravne pouzije (co sa da zvladnut jednou rukou) tak sa nema co stat... plus chrani to aj pred pripadnymi chorobami...ja mam sice staleho partnera, ale ten tiez nemusi odo mna dostat kazdu mykozu, co schytam zo sprchoveho gelu aby sme si ju potom podavali ako lopticku... :)