Po vysadeni HAK

nuvaring

to dufam dakujem z apodporu idem urcite do toho a mozno uz v lete budu pre mna tie dni ovela slnecnejsie.hak beriem iba kvoli chraneniu.nikdy som nemala nejake problemy,kvoli ktorym by som ju zacala brat.iba to chranenie.nie som uz ziadna pubertiacka a pomaly zacinma zit ako mniska a to mam najlepsie roky ako sa hovori.
karina-nema to vyznam brat ak to robis iba kvoli sexu a nepomaha ti to s nejakym inym problemom.naozaj to su iba komplikacie.

Srnčiatko28

nuvaring určite to zvládneš! Radšej buď trpezlivá, než by sa Ti mali tieto problémy stupňovať. Ja som na sebe tieto zmeny pozorovala už po pár mesiacoch - nezadržiavanie vody v tele a hlavne zmena nálady, žiadne depky a to je super :-) Držím päste!!

Karina

Baby ja sa pridavam :) ... Doberiem posledny blister, potom este jeden (kvoli maturitam - nechcem aby ma dosledky vysadenia dohnali prave v tomto obdobi) a potom šmitec, uz ziadne hormony :) ...

nuvaring

som rozhodnuta,ze to ukoncim iba chcem dokoncit periodu a potom uz nenabehnem.neviem ci budem dostatocne trpezliva ale vydrzim to hadam ako ostatne.dakujem

Monika1984

..a vela trpezlivosti prajem. to tie neziaduce ucinky z Hak neprejdu z mesiaca na mesiac , to potrva. ale maximalne za rok by si mala byt uplne ok.

Monika1984

ahoj, to som uplne vysadila. ano uz je to s chutou vsetko ok.
totiztko ked som dovtedy len zmenila HAK pri nejakych neziaducicch ucinkoch, pri novej Hak to bolo vzdy chvilu ok a po cca roku sa znova objavili nezidauce ucinky.

nuvaring

dakujem pakne dnes som sa teda rozhodla lebo citam,ze nie som sama a dostavili sa uz aj vysledky tak budem aj ja trpezliva stoji mi to za to.dam vediet urcite sama som zvedava.dakujem este raz.

maggynka

nuvaring, do toho! a nedaj sa odradit gyndakom, co ti hned bude hovorit, ze bez HAK budes mat hormony postavene na hlavu. daj telu cas! :) drz sa!

Srnčiatko28

nuvaring držím päste! Buď trpezlivá, uvidíš, že výsledky sa dostavia a budeš sa cítiť skvele fyzicky aj psychicky. Daj potom vedieť, ako sa Ti darí bez hak :-)

nuvaring

aj ja mavam hrozne migreny.naozaj lekar je v tomto hrozny,ze nepovie,ze dost.idem do toho a budem trpezliva.ano stoji to za to.potom dam vediet ako napredujem.