Po vysadeni HAK

jankaaaaaaaaa

ako moze zena pribrat ked by sa stravovala stale uplne rovnako?? z coho teda priberie? zo vzduchu?
lebo vy sa nezamieraviate na pricinu chudnutia ci priberania. vy to hned zvalite na hak, ze je to kvoli nej, ze kvoli tabletkam ste zrazu pribrali, podla vas aj keby zena hladovala tak aj tak priberie lebo brala tie tabletky..

jankaaaaaaaaa

ked sa hak vysadi tak prestane ucinkovat a ziadny vplyv na ogranizmus nema. tak ako hak moze zvysovat chut do jedla, tak ju moze aj znzivoat, a ked zena hak vysadi, telo nabehne na vlastny hormonalny rezim, tak zene zacne chutit jedlo viac ako predtym. to su hormony, na niektore zeny vplyvaju tak a na niektore inak. ale samotne tabletky nato vplyv nemaju. je to proste o tom ako sa zena dokaze kontrolovat

jankaaaaaaaaa

nepochopila som co si napisala
ak si myslela tym , ze po vysadeni schudli 7kg? a co ako??? ked zena vysadi hak , ktora u nej zvysovala chut na jedlo, tak zena prestane tolko jest a schudne tolko co nabrala pocas prejedania sa + strati sa z nej zadrzana voda

angela85

ale mi tu piseme svoje skusenosti. ja netvrdim ze som pribrala, v podstate som nepribrala a ked som zacala behat tak som schudla a prestala behat tak som znovu pribrala spat tie dve kila, ale to pohyb robi, ale vela zien po vysadeni HAK priberie hlavne v tom prvom roku a to priberie dost kil, i ked pocas brania nepribrali ani kilo a po vysadeni sa dokonca snazili schudnut, to su zas skusenosti mnohych zien a je jasne ze na to ma ucinok HAK i ked vysadenim.

potkanica

jasne,ze sa zenam vacsinou zvysia chute na jedlo pocas HAK, ale niektore baby schudli aj 7kg pocas dvoch troch mesiacov a myslim,ze to nie je "len ta zadrzana voda"

jankaaaaaaaaa

tak narozdiel od teba sem nepisem moje nazory, ale fakty.
ale jasne ze pre zenu je najjednoduchsie sa vyhovorit na tabletky. aj ja som pocas brania hak pribrala 5kil. ale ako som povedala.. asi 3kila boli zadrzana voda a zvysok bol z prejedania sa. a ja si to aspon priznam..

jankaaaaaaaa

zeny prosimvas,nezvalujte vsetko na tabletky! myslite ze kvoli takym malym tabletkam by ste len tak pribrali niekolko kil ? hak len zadrziava vodu v tele, nie kazda ale ak ano tak su to max 3kila. zvysok ste pribrali jedenenim! alebo sedenim na zadku! hak zvysuje chut u zien u mnohych zenach, takze preto priberaju lebo viacej jedia. niektorym sa ta chut zvysi prave po vysadeni. preto niektore po vysadeni priberu. takze je to tym ako sa viete/neviete kontrolovat s jedlom

angela85

no ja pockam este mesiac a potom zhodnotim situaciu, aj co sa tyka vahy aj cyklu
ale tie vlasy ma stvu, nenormalne padaju

Aduliena

Tak ja som tiež vysadila HAK a neberiem ju už 2 týždne,tiež som zvedavá, či schudnem, lebo som od nej pribrala.... ale zatiaľ prvý z pozitívnych výsledkov je, že sa mi vrátila chuť na sex....