Po vysadeni HAK

jankaaaaaaaaa

ja som zaznamenala akurat to, ze sa mi zacalai trocha viac mastit vlasy asi mesiac, asi dva tyzdne mi vypadavali trocha viac vlasy, schudla som asi 5kil lebo sa uz neprejedam vkuse a plet sa mi vratila do takeho stavu ako pred uzivanim asi po 4mesiachoch

jajka001_

a ja som MALA problemy s pletou takze ty sa ani vyhadzat nemusis
predtym ked som brala hak, tiez som este nemala problemy s pletou a po vysadeni vobec ziadna zmena.

jajka001_

ale ne neboj, mne zacali sice padat viac vlasy ale to trvalo len chvilu, trochu som sa vyhadzala na pleciach ale co je to,par vyrazok, nic som nepribrala, plet je v pohode, lepsia, takze sa neboj.

1angelina23

aj tak je to tragicke..ked si predstavim,ze budem mat nejaky problem s peltou co som ja naozaj nikdy nemala,ani nic.. :( ale to mam prekonzultovat aj so zenskou nie? teraz to urcite riesit nebudem..lebo ma pred maturami,co ak ma to nejako vyrazne ovplyvni, ale potom by som chcela...

jankaaaaaaaaa

take extremne prejavy ako si napisala sa u teba vobec nemusia prejavit. plet a vlasy sa ti mozu prechodne zhorsit na cca3mesiace po vysadeni, ale ptoom sa to dostane do takeho stavu ako to bolo pred uzivanim hak

1angelina23

a to je co pharamatex? totizto ja moju hak beriem cca rok a pol nemala som naozaj ziadne problemy, plet aj vlasy mi ostali take ako pred tym ako som ju zacala brat - ja som nemala ani pred tym ziaden problem s akne ani matnou pletou ani vlasmi ani nicim.. ale ked si to tu citam tak mi idu az slzy do oci..:( beriem maitalon- nezadrziava vodu v tele, takze som ani nepribrala vela asi 3 kila len.. a teraz ked ju vysadim ked si predstavim,ze budem mat mastnu plet,riedke vlasy,vredy na chrbte a o 13kil viac tak naco mi bude chut na sex?

jankaaaaaaaaa

ak za tvoje problemy moze hak, co je dost mozne, tak vysadenie pomoze. a kruzok by ti nemal sposobovat take problemy. alebo pouvazuj este nad pharmatexom

1angelina23

Ja nemam vlastne ziadne problemy s mojou HAK az na tu chut na sex.. ktoru nemam podla mna az taku aku by som mala mat :( a este mam aj problemy s orgazmom,myslite ze to vysadenie hak, zlepsi? ... a mam to ist prekonzulotvat aj s gynekologom?... ale ja by som kondomy nechcela, skor by som sa dala na nejaku inu metodu napr. kruzok, myslite ze je ten sposobuje tiez taketo iste potiaze ako tabletky? :/