Ako zdravo schudnuť za dva mesiace aspoň 5-6 kíl.

ChudaChick

Ahoj, skus sa pozriet na prodietix.sk.. mne ich odporucila sestra, nebola som s nou raz mesiac a pol a skoro som zomrela ako schudla (ale vsetko s mierou zdravom samozrejme), no vysledok krasny. Vyskusala som rovnako, mne to islo o nieco pomalsie a ale odvtedy presiel rok a makame spolu, dostane ta to do ineho rozpolozenia, vsetky tie jedla, rady expertov a podobne, uz sa nevratis k junk jedlu a podobne. Co sa tyka postavy 2-3 mesiace a mas s nimi vyhrate, zaroven nejes hluposti, tabletky na chudnutie a podobne. Za mna su naj :*

Rosie321

no, nieco na tom bude, ale tak, nesmieme sa vzdat :)
lilianka, ja som na to presne ako ty s vahou a vyskou :)co ty, skinny? ..ale denne menu sa mi tu asi nebude chciet vypisovat ;)

lilianka19

no ja cvcim len na stac. bicykli ... skakala som aj na svihadle 1200-1600 za den kazdy druhy den... ale prestala som lebo ma boleli kolena... tak mi ostal stac. bic. a teraz uz vyse tyzdna cvcicim kazdy den hodinu az dve... 45 minut mi je uz strasne malo ...

lilianka19

ahojte kocky nechcem vam do toho nic hovorit a kazdy iny... ja som sa tiez pokusala schudnut... pisala som kto bude so mnou chudnut a podobne ale vzdy som to pokazila pretoze ked som sa drzala a prisla na net a videla ze tej a onej sa to znova nepodarilo vzdala som to... prestala som chodit na fora ved uz aj tak som a chudnuti malo co to precitane a zacala som chudnut sama ... nemyslela na to ze musim ist na net napisat ako sa mi darilo a podobne za ro som dala dole 10 kil a pravdu povediac ani neviem ako... teraz sa znova snazim schudnut ale neviem kolko mam 170cm a 58 kil chcem tak 50 mozno menej no uvidime ,... jem 5 krast denne menej vela pijem a cvcim....

skinny17

Ahoj Rosie:) no to by bolo super.. budem rada, mozme si pisat denne menu, cvicenie, prehrešky a tak.. co ty na to?

zienka

Mam s tym osobnu skusenost a mozem poradit. Schudla som od jula do oktobra asi 10 kg a nebolo to vobec narocne, nejako to islo samo. Ja na nejake extra sportove vykony nie som, maximalne prechadzky. Jedalnicek som upravila tak, ze som jedla rano iba nejaky caj, alebo ovocie a potom okolo dvanastej normalne obed podla ponuky, ale iba take polovicne porcie a potom k veceru este nieco podla toho na co som mala chut, aby som nebola hladna. Napriklad jogurt, alebo nejaku ryzu s maskom, alebo proste co som chcela. Vylucila som sladkosti a pecivo a jednoducho to islo same. vela uspechov. A schudla som zo 66 kg na 56 kg pri vyske 170 cm a udrzala som si tu hmotnost aj potom asi 4 roky, pricom som uz jedla toho viac. teraz mam asi 60 kg po 4 rokoch a chcem zas dat par kil dole... tak sa do toho opat pustim.

skinny17

aha a zabudla som po siestej nejedavam:) nejedavala som po piatej ale to nebolo bohvieco ked som sa musela dlho ucit a celkovo som byvala strasne hladna ked som zaspavala..