chcem schudnut aspon 10kg....

Príspevok v téme: chcem schudnut aspon 10kg....
salvi

ludia snazim sa schudnut....viacej sa pohybujem..zacala som kazdy den behavat...nejest na ranajky pecivo...viacej pit....zacala som pred kazdym jedlom pol hodinu do predu pit jablcny ocot(neviem ci to je dobre)...a nevidim ziadny rozdiel....dala som dole na vahe ale nevidim to ked sa pozrem do zrkadla....poradte nieco ...dakujem

mate59

salvi - soľ viaže v tele vodu,a solenie nie je práve najzdravšie.Potraviny sú beztak dosť slané, takže ani nemusíš prisolovať a čaj so soľou kravina.

lovely girl - ak sa vráti ku starým stravovacím návykom, dostaví sa jojo efekt a má to naspať, jak pes búdu.
Švédske stoly nie sú o tom, že sa natrepem do prasknutia.

lovely girl

nie nepochopili ste ma :D to "vrátilo sa jej to " znamenalo tie kila ktore stratila pri LIETAJUCEJ LASTOVICKE na wc , pribrala opäť na dovolenke v egypte lebo sme mali švédske stoly :D

salvi

mate59..no ved jasne,neverim tiez tomu lebo je to total blbovina z caju chudnut....ale este som cula ze si caj solit a ze to pomaaaha:Dale neviem co je na tom pravdy

mate59

čaj je vhodný len pri pri zápche,ale nie ho piť pravidelne, lebo je návykový a potom skor uškodí ako pomôže.
A čaje na chudnutie je len marketingový ťah firiem.Hlúpi kupujú a firma bohatne.

lovely girl

sak ani ona nemala ale vravim schudla nie od caju ale od behania na wc :D a yo aj tak sa jej vratilo na dovolenke v egypte :D