strach o kamarátku

Príspevok v téme: strach o kamarátku
Majqa

Mám 20 rokov a spolu s mojou rovnako starou kamarátkou pracujeme v jednom úrade, akurát každá v inom odbore. Moja kamoška si dala rok pauzu aby si zarobila nejaké peniaze na VŠ, lebo nechce ťahať peniaze od rodičov. Ona je veľmi múdre a inteligentné dievča a na svoj vek je duševne veľmi vyspelá a fyzicky veľmi pekná. No lenže už si každý všimol, že v práci sa do nej zahľadel môj vedúci. Je slobodný a veľmi dobrý človek a myslím si, že on jej tiež nie je ľahostajný. Problém je v tom, že si myslím, že je pre ňu príliš starý a bojím sa, že keby s ním ostala tak by jej to zničilo život, teda keby ostala s tak starým človekom... Musím jej to nejako vyhovoriť ale neviem ako. :(

cajik

ano, aj ja si myslim ze to je vela, ale to je len nas subjektivny nazor, a nikto nema pravo zasahovat do zivota inym ludom a vnucovat im svoje nazory (pokial,ako som uz povedala v prvom prispevku, nejde o nieco vazne)

agama

vekový rozdiel je dosť veľký, ale dnes to už nie je nič výnimočné... nechaj to fakt na ňu a už vôbec za ňu nerieš to, že ju chceš ochrániť od ohováračiek... ty tu nie si na to aby si spasila celý svet...

a navyše, kamoška sa nejde za ňho budúci týždeň vydávať...takže to fakt nechaj tak...

Majqa

vlastne máte pravdu, je to jej život a ja by som sa do toho tiež nemala miešať, ale ten vekový rozdiel mi nejde do hlavy... myslíte si, že je to veľa? ja áno

cajik

myslim, ze ona sama dobre vie resp. mala by vediet vzhladom na okolnosti a vek, ze ludia budu mat reci, a sama musi zvazit ci jej vadi co o nej budu hovorit ini. pokial jej to nevadi, nevidim dovod v tom aby to vadilo tebe

kajka01

tak na to kasli co budu o nej ini hovorit. ludia su uz taki a vzdy sa bude nieco riesit. hlavne treba mat v hlave to, ze ti cudzi ludia neziju jej zivot a neprezivaju na vlastnej kozi to co ona..a toho sa treba drzat aj vo vseobecnosti, nebat sa toho co na to druhi aj ked je to niekedy tazke.

Majqa

cajik

sukničkár to určite nie je, ako som už písala hovorili o tom už aj naše kolegine a podľa nich by sa k nej správal ako ku kráľovnej...problémom sú ľudia, ktorí sa začnú do toho vzťahu babrať a vymýšľať hlúposti a ja ju chcem aj od toho uchrániť, lebo viem aký sú ľudia v okolí.

cajik

ale je to jej zivot. porozpravaj sa s nou o tom, ale velmi, velmi citlivo ! keby to bol nejaky suknickar, podvodnik, proste zly clovek tak by som jej to nejak chcela vyhovorit ale.. no neviem.. ano moze byt vnimany stary na nu, ale podla koho ? podla spolocenskych noriem ? .....