Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

soget

podla mna to je totaalna blbost, krasa je v tom ze vsetci sme njecim odlisni, ked tu kazda bude pobehovat so silikonmi, jak to bude vypadat..kravinaaa...skutocna krasa 4ever...

inguska

Foto nemam.Fotit sa budem,az to bude uplne ok. Avsak si prezri fotogaleriu na nete.Hlavne nestersuj,mysli na leto :-))))

liva

Inguska
Ja viem ze sa mi zmeni zivot,a najma v lete bez mindrakov,konecne....a aj sa tesim na to,ale niekedy mam zmiesane pocity....uz nech to je za mnou,len si dobre vybrat ml a tvar....posles mi foto?

inguska

Liva!
Vyzeraju uplne prirodzene,fakt.Doktora som hned upozornila,ze nechcem vyzerat ako z mexickej telenovely :-) . S vysledkom som spokojna.Su trosku opuchnute,ved vies.Ale nemam ziadne podliatiny,je to ciste a pekne.Citim tlak ,lebo sa prisposobuje pokozka..Rezy su asi 4 cm..Je to O.K.Anatomicke davaju tym,co maju ploche a kostnate hrudniky. Ak mas tam trochu svalstva,dobre budes vyzerat s okruhlym.Avsak nechaj si poradit ot doktora.Vies,maju prax :-)
A hlavne sa neboj,moja! Ak si sa odhodlala,tak chod za svojim cielom!!!Do toho!Nemysli na nic zle,mysli na to,ze ta caka zivot bez komplexov-a to uz je nieco,nemyslis? :-))

liva

INGUSKA
Ja chcem aby vyzerali prirodzene,ziadne kokosy,neviem este ci okruhle alebo anatomicke....a kde si si dala robit zakrok? teraz som v poho,ale par dni pred zakrokom budem hotova:DD to cakanie je des,este mesiac...mas ich opuchnute? si spokojna?

inguska

Ano,mam okruhle.Nuz gramaz je podla toho,ake chces mat zvacsenie a hlavne kolko dovoli pokozka.Vies ja som mala take silne bolesti,lebo mam vysportovane svalstvo.Ak svaly su maksie,vraj to boli menej.Cenovo mna to vyslo cca 60.

liva

Mne navrhol 275-300ml neviem ci to nieje moc,ty mas okruhle?? A kolko ta to vyslo cenovo?
Nemas foto? Bola by som velmi rada aby som mala predstavu....ak mas tak posli na eja111@azet.sk Viem ze bolesti su dost velke najma prve dni,ale to je individualne,znama je 3 den po a vravela ze to nieje take strasne a tiez mala impl. pod sval. Jasne ze je lepsie pripravit sa na to najhorsie....