Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cafex

Baby čo už ste dlhšie po opke, chcela by som sa spytat, či sa nejako zmenia bradavky časom, totiž mne jeden doktor povedal, že mam pupencove bradavky ale že časom sa budu prsia menit a nie je potrebna korekcia.hmmm no neviem druhy doktor mi povedal, že korekcia je potrebna ihned, tak neviem.

fufu

koli770

Bola som v Novamede presne pred týždňom.Prišla som na 7:45. Boli sme 4 a ja som išla tretia asi 11:15, lebo prvá operácia bola náročnejšia. Môj manžel ma celý čas čakal na chodbe.O druhej ho ku mne pustili na pooperačnú izbu. Po operácii som bola unavená, ale dalo sa v pohode porozprávať.Preberieš sa hneď po operácii, ale budeš ospalá.
Nemusíš mať obavy, všetko bolo super, p.Dr.Červeň je veľký odborník a všetky sestričky sú super, cítila som sa ako vo vatičke:)

koli770

Dievčatá.
Prosím vás tie ktoré už máte po opke u Cerveňa. Ako to je po operácií?Je možné aby ma čakal priateľ kým skončí operácia?Za koľko sa preberiem a či je možné aby ho ku mne pustili?A ak áno budem schopná sa s ním rozprávať?
Dakujem

assaabloy

Zoja83
ahoj ak mas troska cas, rada by som s tebou popisala a spytala sa na nieco, napis mi na mojaposta777@centrum.sk
dakujem velmi pekne

bianka77

elissa
ani nehovor :)
Idem az 20.9.to bude ltt,hned pridem domov a budem objednavat implose :) Som zvedava ci nieco zmeni. Tak a ako to ides riesit, ked nie si si ista,ides tam este raz?

Elissa

Nena1

Dakujem. Kokosak urcite kupim, ani som nevedela, ze ho mozno kupit v DM. Stalen zvazujem tie velkosti, s dokim sme uzavreli tu 410, ale nie som pevne rozhodnuta. Obavam sa, ze to budu bomby :-) Este si to musim poriadne premysliet.

Bianka77

Ahoj:-) Uz sa nam to krati. Ako sa mas? Uz si bola na 2.konzultacii? Ako si dopadla? Implose objednane? :-)