Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

strangeemily

paris111111

:)presne ja tiez len sedim a na obed si trocha pospim,radsej som sediacej polohe ale ked uz mam pocit ze ma prsia akoby tahali tak si lahnem a rychlo to prejde:) som ako taka matoha:)no ten chrbat to mi cosi hovor,tiez boli a dost ale mam pocit ze to mi aj ta podprsenka tak taha,nemozem sa poriadne vystriet,som v nej riadne narvata:)operovana som bola v BB u Cervena:)a ty? a ake mas?

paris111111

strangeemily

podobné symptómy mám aj ja. Prvé dni som prespala a preležala. Chrbát bolí až hrôza... Bolesť ustúpila tak po 5 dňoch. Tlak trochu pretrváva. Všetko je ok, len ten pocit tvrdých pŕs mi vadí, akoby neboli ani moje. Dúfam, že v pondelok na kontrole mi povedia, že všetko je ok. U koho si bola na opke?

paris111111

lilabmw
tak ja som šoférovala už na 5-ty deň, aj keď len taká smiešna 3 km vzdialenosť. Pracujem normálne (sedavá práca pri pc), aj keď som večer strašne unavená a ospalá. To asi ešte dozvuky anestézy... Teraz sa mi zdá, že prsia kus mäknú. Lebo ten pocit tvrdých je strašný... akoby ani neboli moje. Kamoška mi hovorila, že musím vydržať aj také 3 týždne, kým sa to začne dávať dokopy.

strangeemily

paris111111

dakujem za odpoved:)
no lave prsko mam pocit ze mi uz pekne odpucha aj stred ale to prave mam stale take napuchnute aj ked priatel mi povedal ze sa mi uz menia ze aj boky mi uz odpuchaju,v tom pravom prsku citim take pichanie a obcas mi prebehnu take zimomriavky take mravcenie ale to mi doktor povedal ze to je v poriadku ale tomu pichaniu nechapem,no a tvrde ich mam aj ja:)no a prezivam to si myslim ze dobre:) ja som bola z toho cela prekvapena,som sa bala ze co to bude ked sa zobudim po opke ze ake hrozne bolesti ma cakaju ale myslim ze sa to da vydrzat:)

Matulka23

Titten
ja mám to isté tiež mi stoja :) ale nie je to vidieť, keď stojím pred zrkadlom rovno, ale keď sa riadne vystriem alebo zdvihnem ruky to je vidieť .... koľko si po opke? ja som tri mesiace aj dva týždne takže je to ešte skoro sadať budú tak do pol roka až do roka ... mám tiež mentory 295ml, neboj sa sadnú pekne to chce čas :) musím dať nejaké nové foto do galerky

lilabmw

paris

je to dost individualne ja som 9den seferovala az na 7 den som sa bala tahalo ma to a najhorsich bolo prve 4 dni potom uz lepsie po 10dni uz som nic necitila len pozorovala ako sa menia k lepsiemu.

paris111111

strangeemily

Ahojky, tak ja si ju od 6-teho dňa rozopínam každé ráno na takú minútku. Nevydržala by som to do pondelka, keď idem na kontrolu. Pozrela som sa hlavne kvôli tomu, či je dobrý tvar a či nie je opuch väčší na jednej strane ako na druhej. Dnes som po opke už 8 dní...
Cítim že sú také "tvrdé". Že vraj majú pomaličky mäknúť. Bolesť necítim, skôr taký čudný pocit z toho "tvrdnutia".. sú ešte aj napuchnuté. Ako to prežívaš?

Micka111

Ahojte!

V stredu som poslala foto mojich pŕs pred aj po do galérky, ale ešte mi nič nikto neodpísal... :-( Kedy dostanem tie prístupové heslá?
Chcela som sa už pochváliť s prsiami od dr. Kováča.
Fotky sú síce ešte veľmi čerstvé, dva týždne po opke.

strangeemily

ahojte,prosim vas zienky v pondelok ma operovali a na buduci tyzden idem na stehy,chcem sa vas opytat ci ste si za tych 10 dni rozopli podprsenku? mna to uz vsetko taha:)a prave prso viac citim,viacej pobolieva,lave je uplne v pohode,je to normalne?