Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

strangeemily

Luky2112

ahoj,no ani ja som si nevedela vobec predstavit aka bolest to je ale myslim si ze sa to da zvladnut,ked som sa zobudila po opke tak som vobec nic necitila chcelo sa mi stale spat a bola som stale smadna az po par hodinach som zacala citit lave prsko ale v pohode som si stale sadala,takze neboj sadnut si budes moct a za to budes aj vdacna pretoze najviac na tom si myslim ta bude hnevat chrbat,chodila som na wc bez problemov:)ruky nedas hore,ani ja ich este nedam hore a to som uz 7 den od opky ale uz sa to lepsi,tazke veci ale dvihat urcite nebudes moct,na druhy den ale to bude o trosku horsie od opky a celkovo take 4 dni na to sa priprav ale ak budes brat flector tak ten ti super pomoze:)no a co som vsetko citila za ten cas co som doma?takze mravcanie ako zimomriavky,pichanie,tlaky hlavne rano pri vstavani,akoby si mala taku poriadnu svalovicu:)a ten chrbat ten dost ale myslim ze sa to da v pohode zvladnut ja som cakala uplne cosi ine a ovela horsie:)toto bola moja prva operacia v zivote ja som este ani nerodila ani nic tak si myslim ze to zvladam uplne v pohode a hlavne ja som sa strasne moc tesila a nemyslela som na nic zle takze si aj myslim ze mi aj to dost pomohlo:)treba sa tesit a mysliet pozitivne!potom ani bolest nema sancu:D

lilabmw

barbora10

jej moja aj ja idem piatok k Cervenovi na kolku ja na 8:30.Idem ja konzultovat nosik a aj prsia dufam ze spolu by sme to spravili :-)

Britneybitch

ja chcem asi len spicku ale ja sa stavim ze mi ho radsej cely spravi uvidime co povie Dr.Cerven neham to na neho.NO ja by som to chcela tiez naraz uvidime aka bude cena a ci budem mat na oboje prachy podla toho ale lepsie by bolo to spolu dat v jednej narkoze neni dobre tolko telo zatazovat.Ja som sa objednaala minuly tyzden inak :-)ale inak najskorsi termni konzultacky ma az v maji

Luky2112

Kocky,ktore mate cerstvo po opke...aka je to bolest?neviem si to vobec predstavit co mam cakat,nemozete sa vobec postavit z postele alebo chodit mozete ale nemozete zdvyhat vyssie ruky?mam doma 2 rocneho syna tak neviem ako to budem zvladat s nim...

strangeemily

dievcata po vybrati stehov budem musiet este nosit tuto pooperacnu podprdu a normalnu si budem moct kedy az kupit?

BritneyBitch

Barbora10

Chceš re operáciu s nostek v jednom? Tak to sme dve ;-) kolko ml mas teraz a ako dlho ich mas? A na nose chces co upraviť?

bianka77

barbora10
ja viem o matik8 a myslim, ze 2v1(prsia aj nos naraz) si davala robit menndy,ale urcite sa tu este niekto najde...to len co ja citam cca od aprila. Ja chcem ist tiez na 2v1,ale neviem ci mi dr. vyjde v ustrety,lebo to som si rozmyslela dodatocne,mesiac po konzultacii a na ten den je nas uz dost...tak neviem,ale pevne dufam a verim ze bude ochotny :)