Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Olesya

Tak som este kratko po opke. ale rovnake ich mam od prveho dna. zatial sa na tom nic nezmenilo. Hlavne brafavky su v jednej rovine.
Bola som v tt. Dr marsal.

sya

Olesya
a mas ich rovnake?? Tiež ma napadlo či sa to nedá takto, ze z jednej mi odreze.. A u koho si bola??
Slniečko
je mi ľúto.. :( uz ked si od začiatku nespokojná nebudeš kým si ich nedáš opraviť.. Síce je pravda, ze ja mám po dvoch deťoch co určite zmenilo silikóny aj to, ale neverím, ze až toľko .. Hneď po opke mi jeden viac "stal" držal pekne hore a druhý sa mi zo spodu dotykal hrudníka či ako to napísať a teraz je to len viac..
Bittersweet
a teraz ich máš rovnaké?? Niečom v galérie tak nemôžem pozrieť.. Ja len pozerám fotky na internete a len som tak trochu sklamaná ako vedia spraviť asymetriu iný doktori a mne to nevedel.. Ale uz neriešim, budem riešiť ked ani druhé nedopadne dobre, co dúfam, ze sa nestane..
Mimi123
tak mi mohol odstrihnut s väčšieho, ale on to ani nenavrhol.. Ale ako píšem vôbec som z konzultácie nemala dobrý pocit, len som strašne chcela prsia tak som do toho šla.. A myslím si, ze ak žena nemá rovnaké prsia tak aj preto ide a zaplatí si aby tie prsia rovnaké mala, podľa mna je hlúpe ísť si dát zväčšiť prsia a nemať ich rovnaké, ale každé iné..

Olesya

Baby a neskusali ste to reklamovat?

Mne este dr navrhival, ze ak by to na operacke vyzeralo ok, ale casom, ked sa prsia usadia a odpuchnu bude vidno rozdiel, tak by mi v lokalke urobil modelaciu....
Vam nikto nic take neponukal?

slniecko83

sya

Ja mam Prsia 8 a pol mesiaca a mam okruhle 450 ml. Na mojich je tiez zospodu vidiet ako je jeden vyzsie. Ja nemozem nosit s vystrihom tricko.bez podpry,pretoze ako mam jeden prsnik vyzsie tak je vidiet ten rozdiel vo vystrihu także Musim nosit podprdu aby aspon v tricku nebol vidiet rozdiel. Chcem ist v buducnosti na reopku taketo Prsia nechcem mat.

Olesya

Tiez som mals asymetriu. Lave prso som mala trisku vacsie. Ale ked som mala plne prsia, bolo to ok.nebolo to nejako vidno.v obleceni vobec. Ale ked prsia neskor poklesli a stratili objem, to lave prso pokleslo viac. Tak sme sa s dr dohodli, na rivnakych implantatoch do oboch prs a ked ich vlozi, uvidi, ci to lave prso bude treba upravit.ak implantat nevyplni prso natolko, ze to bude nepatrny rozdiel, tak urobi modelaciu okolo bradavky.
Nakoniec aj tak bolo.mne jazva navyse nevadi.lepsie, sko byt nespokojna...ale su zeny, co modelaciu odmietaju a radsej zvolia vacsi implantat. Ale ani to nie je vzdy ono.

bittersweet

say ja som mala tiez miernu asymetriu a mam rovnake implantaty, konzultovala som to u troch roznych dr (racz, paliatka, trska) a vsetci mi povedali, ze treba dat rovnaky implantat pri malej asymetrii. doktor mi dokonca trochu upravil rozlozenie zlazy v jednom prsniku- vraj aj to sposobovalo asymetriu. inak mam znamu, ktorej dal napriklad Cerven rozdielne implantaty a hovori ze aj tak ma asymetriu, niektore baby tu na fore zase spominali, ze rozdielny implantat im sposobil opacnu asymetriu. pozri si pre zaujimavost album adadka, dokonale zvladnuta asymetria!

mimi123

say mono ta sklamem, ale ak si mala predtym rozdiel a bol maly tak dr. to neriesia , niekomu sa to zvyrazni niekomu nie, dokonca mi bolo povedane, ze priorita je aby boli rovnake vo vystrihu , potom este bradavky a ak dole nevyjde, ved bezne nema zena uplne identicke prsia, co mi prislo divne.
Ak je to fak malicko, tak to nevadi, ale niektori dr. to riesia skor, ze pri opke z toho vacsieho radsej odrezu .

Ide aj o to, ak das rozdielne, su rozdielne , ale mozno nie v tom rozmere , ktory potrebujes a to je problem dopasovat pri malej odchylke

JANA40

Už som 10dni po opke. Nechala som si tie 410ml ako vybral doktor. Napriek tomu,že sú ešte opuchnuté,tak sa mi nezdaju obrovské.Myslím, že S veľkosťou budem spokojná. Jediné,čo má trápi,že pri chôdzi, alebo dlhšom sedení mi ľavé prsko,tak sťahuje až je to nepríjemné.. prirovnala by som to tvrdnuti brucha počas tehotnosti..a neviem, či je to prirodzené tomuto stavu...?

sya

Slniečko ja mám tiež rovnaké silikóny v obidvoch ale prsia som mala asymetricke, zato som myslela, ze silikóny mi dá rozdielne.
Vtedy boli ešte spuchnute na kontrole, vravel, ze sa usadia..
Vieš ako ich mám?? Normalne je vidiet pod prsiami ako je jeden vyzsie a druhý nižšie, myslím silikón vložený..
A tebe dal kolko?? Uz dlhoch máš?? Tiež chceš na výmenu??