Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

slniecko83

arria

Tak to si pravdepodobne spravim testy v zahranici,pretoze nezijem na SK a den pred opkou sa mi nebudu dat spravit testy pretoze mam termin na 20.1 a to je pondelok a ja priletim cez vikend

cajka

ahojte neviete mi niekto odporucit nejakeho dobreho plastickeho chirurga? mam uz desiaty rok ES 225 ml mala som male leb som vazila len 48 kg a nechcela som aby to bolo nejake neprirodzene. Ale uz su akokeby tvrde odspodu. Moj lekar mi pred rokom povedal ze je OK. ale mne sa to nezda aj ma bolia. chccem si dat vymenit ale netusim ci mam ist do Ba kedze byvam v PB a hlavne ako odtial potom po opeeracii ist domov? viem ze to boli a neviem ake to je ked sa vymienaju? boli to rovnako alebo menej? nevie mi niekto povedat kto bol na vymenu? a ci by nebolo divne vymenit take male za 390 ?

lilabmw

michala

nemam presny termin idem okamzite co sa uvolni termin a ked mi zavola sestricka tak aj do 3 dni pojdem mozno takze musim rychlo potom predoperacne a vsetko moze to by zajtra aj v decembri tak cakam len :-)

female

chantal
suhlasim s tvojim nazorom o nezmyselnej debate, ktory lekar je ten naj. pre jednu je to dr. cerven, pre druhu dr. mladek, pre tretiu dr. kovac.

titten
aj micka ma pravo vyjadrit svoj nazor. je spokojna, tak to da vediet. preco nie?
ja som tiez od dr. kovaca, nerobil mi sice prsia-zatial, ale par inych zakrokov. vzdy som jeho pracou a pristupom nadsena. preto sa k nemu aj vraciam. aj moj nazor ti vadi?
chodim sem casto, necitim vsak potrebu pravidelne prispievat... mozno prave pre take komentare ako su tie tvoje...
pekny den

lilabmw

michala

neviem ale co som pocula od bab a co hovoril aj doki malo by to byt druhy krat ovela lepsie nakolko uz zo puzdo tam vytvorene je a to bolelo predtym najviac.

michala1212

teraz mam 280, navrhol mi 500,bola som tiez v BB.nezmenili sa mi po kojeni len som si zvykla na vacsie.nevies ako je to bolestive druhy raz?

michala1212

lilabmw

idem do BB, pred nedavnom som dokojila a nie som spokojna s velkostou, tak preto.
obvodak mi bez problemov urobil vsetky vysetrenia aj ekg ma v ambulancii,len s tym internym je problem, pri prvej operacii to nebolo potrebne tak neviem preco teraz.
zaujima ma ako to boli druhy raz