Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ythyl

zoja 83,

ahoj a nesnazila si sa to potom riesit sudnou cestou?a co je vlastne s tym doktorom?ja mam u Cervena konzul.koncom januara,ale nechce sa mi cakat,tak som chvilku rozmyslala aj na Chirmedom,ale po tvojej skusenosti,rozmyslam nad Avelanom a dr. Mladekom,ten Chirmed by bol iba kvoli blizsej vzdialenosti.

zoja83

dada77
som chcela napysa ze Kacmar mi vyrezal zdrave tkanivo z praveho prsnika...bezdovodne:( to som zistitla az po vybrati implantatov

shiela

assaabloy
gratulujem:-).Myslela som na teba včera. kedže zvažujem ísť ku švehlikovi tak ťa prosím keď budeš už ok, doma v pohode napíšeš mi podrobnosti aj z opky aj z konzultačky a predoperacných vysetrieniach? písali sme si -azuritko022@gmail.com.joj taka som rada ze máš dobrú náladu po opke. normálne si ma nabudila a pozdvihla odhodlanie ist na opku:-)

zoja83

dada77
v podstate dr Cerven urobil maximum na to aby to bolo co najlepsie ale viac sa uz neda urobit,jedine tie implantaty len sa bojim vlnenia neskor kedze mam tenku kozu ,zvazujem ariony tak na 99per

zoja83

dada77
no fibroza vznika zevraj tak ze sa sije stale na tom istom mieste a tkanivo jednoducho zhrubne a ztvrdne,no Dr.Cerven je sikulka a pre mna to bola posledna nadej ..aj ked na foto to vyzera fajn stale to nie je dobre ,chcela som este s dr urobit jednu opku v marci zhruba aj s impln.lebo mne na pravom prsniku chyba tkanivo ...to mi veraz dr Kacmar....podotykam zdrave tkanivo takze mam dieru v jednom prsniku a aj ked mam hore ruky tak to strasne vidno a potom v predklone,ked bude cas poslem foto ...

barboraF

Slniecko83
To som pocula,ze tam s nim byv aj ten mladenec,samizda sa vola Koperniech ale nenii som si ista...To je fajn,ked je srandista aspon odlahci situaciu :-D Ty uz mas aj po opke,ze? Casto tu citam prispevky ale je tu tak vela kociek,ze sa mi to pletie :-)

katuss25

Ahoj slafci1807 dakujem za odpoved ja som to teraz skusala zo 450ml a moja 13r dcera boze mami to mas male daj si vacsie myslim ze aj tych 500 by bolo na mne faj pri nasic vyskach je to akurat a ake mas prsia ty povolil ti taku velkost?kam ides ake implantaty co predoperacne?budem ti drazat palce ...juj tesim sa s tebou keby som uz ja mohla napisat ze idem

katuss25

dada77 dakujem no teraz ic fotit nemozem asi by tam uz nikto nesiel:-)citala som tu vela prispevkov ved ja v posl case ani nic ine nerobim len citam o augmentacii a akpo zistit velkost tak som si dala 400ml ryze do sacka no mne to velke ale vobec neprislo uz 45Oml bolo lepsie ja mam 85 myslim pod prsiami vysoka som cez 180 chcem vacsie male na mne absolut neukazu ale moze prsia su male medzi pol a 1..1hadam ked mam menzes dostat:-)tak ci mi to bude mat kam napchat:-)boli ste niekto u dr marsala?alebo poculi?ja idem 16na konzultaciu a ze trva hodinu tesim sa hned by mi ic aj mohol operovat no musim cakat do januara koli praci:-(bolesti sa& nebojim len mam strach aby mi telo implantaty prijalo

slafci1807

Ahoj katuss25
ja mám vysku 181 a pod prsiami 82 a idem 24.10. na Opku tuna v PU a mam objednane 500 takze sa neboj ist do vacsich ;) radsej nech to je trosku viac ako sa prebrat a povedat fuuha mohli byt vacsie. A ja rovnako nemam momentálne ziadne prsia ;)