Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Myshka001

teneriffe

ahoj :) píšeš že máš konzultačku u doktora Červeňa.. ja mám uňho v Banskej Bystrici 16.12. operáciu, ale neviem nič o tom že sa sťahujú :-O niečo mi ušlo? :D

xxsandyxx

Evellina
Ahoj, je to velmi individualne zavisi aj od druhu implosu a od toho ci je pod svalom. Ja som isla do prace po 10 dnoch, soferovala som a robila lahke domace prace. V praci ale nerobim s rukami, nebudes moct robit fyzicky namahavu cinnost a zdvihat tazke veci, vlastne .vsetko kde pouzivas prsne svaly, ja mam doteraz problem s otvaranim tazkych dveri alebo bran...Takze pocitaj minimalne tie 2 tyzdne..

Susy1982

Assabloy
pozrela som si nove tvoje fotky,mne sa zda ze sa ti ten jeden prsnik co bol hore trocha vyssie sa dal na spravne miesto ,vyzeras skvele,co sa tyka poukazania toho ze kde je malinka asym. po op a ine detaily,tak uprimne povedane ak by si to tak na fotkach neukazala ,tak to clovek ani nevidi ,su to veci co sa naozaj casom upravia ,uvidis sama...Co sa tyka velkosti aj ja mam pocit obcas ak mi ,,zasibe,, ze mohli byt vecsie ,myslim ze to je uz ,,diagnoza ,, nas co sme dlhe roky zili s nevyvinutym al. vykojenim poprsim...,stale sa nam zda malo a pritom ta zmena u kazdej je uzasna,jasne clovek si rychlo zvykne a zabuda ake to hrozne bolo kedysi...Prsia mas krasne ti ladia s postavou ,vyzeras idealne ,nie vyzvavo,ale sexy urcite...

bittersweet

Takze zatial dohodnuta konzultacia u Dr.Racza, u Dr. Cervena najblizsi termin konzultacie ze september 2014:)))))

shiela

Lavenderka
ahoj, u Juráška bola moja sestra a je spokojná. bola na konzulátií. ráno pred opkou jej dali leiky na uvolnenie aby nemala stres. zaspala hneď a prebrala sa po opke na izbe. dali jej nejake lieky proti bolesti a nejaké antibiotiká na hojenie. nijake inekcie nebrala. všetko bolo oki, akurat sa jej trosku jedna rana zapalila ale to len trosicku par dni a bolo oki. kludne ak mala problem tak mu volala alebo pisala sms a on ochotne pomohol. ja sa rozhodujem medzi nim a svehlikom ale asi pojdem k svehlikovi.

sashinka1985

Evelina mna caka po operacii tiez dlhsia cesta domov-z ba do ziliny.kocky pisali, ze im dali analgetika od bolesti ked slidomov. Ja sa tiez bojim ako to zvladnem.

sashinka1985

Zuzulienka180,ja na splatky prsia matnebudem,ale v interklinik, kde budem operovana sa prsia daju dat na splatky,tusim to maju cez homecredit.kukni ich stranku. Ale urcite aj ine kliniky ponukaju tuto moznost.

tomyum1

Assaabloy
Pekne mas tie prska rozdiel ani nevidno a este si sadnu a budu tip top! Mozes byt spokojna...
Drzim palce na novom mieste, chce to vela odvahy tolko zmien naraz v zivote...