Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

deed

Anosa12

Inak toho sa najviac bojim ze co bude po, ja idem na tri dni k nasim ale potom domov kde ma cakaju chalani 2a3 roky.... Ako vysvetlim ze na ruky nie:(((

shiela

juliana581
no veď to aj ja mám strach.aj chcem prsia lebo fakt mám komplexy ale ci kokso ten strach je väčší.....

anosa 12

Deed dakujem. Ja som vcelku este v soku, ze uz je po. Ta bolest je, alebo teda tlaky v prsiach, slabost ruk a bolest chrbta kwdze lezim v jednej polohe. Mna ide porazit z vysokej postele , zist a vyjst ma nici:) ale sadam si sama, proste zatnut zuby treba, lebo teda nic ine sa neda:)))

anosa 12

Juliana581 ja som sa bala vsetkeho komplet , operacii aj narkozy aj vselicoho mozneho. Hodinu pred operaciou na chodbe som strach nepocitovala, proste odislo to. Teraz sa to snazim zvladnut, urcite ma prekvapila slabost ruk a celkovo nemohucnost. Proste ta nesebestacnost ci ako to nazvat, zajtra ma uz budu cakat moje deticky, takze uz budem musiet fungovat. Len toho sa bojim, ze nebudem vladat...ze budem nepouzitelna ale teda do tyzdna snad budem fungovat.

anosa 12

Ahojte, tak uz som po. Zatial som prezila, snad prezijem i zajtrajsie vyberanie drenov..
Dievcata, dakujem ,ze ste na mna mysleli.

Dada77dufǎm ,ze vsetko prebehlo v poriadku a uzivas si v posteli poriadnu davku sedativ!

wanesca

ahojte baby,
mam na vas otazku:
pred 2 mesiacami som bola na preopku. A teraz po 2 mes. mam bolesti laveho prsnika, no do teraz som nemala. Boli ma to z boku, boli to stale bez prestania. Nie je to na nevydrzanie, ale predsa boli a mam strach, ci to je normalne. celkovo po opke som nemala bolesti az teraz a napr teraz mam po menstruacii, tak neviem, ci to moze byt tym, alebo..? co myslite?

juliana581

shiela

mám strašný strach z operácie, hlavne tej narkózy sa bojím, ale už keď som sa na to dala tak, tak to nejako musím zvládnuť...