Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Trinity Orion

Dada 77
Dakujem velice pekne:-),dufam,ze sa uz nic neskomplikuje a rychlo budem fit a potom samozrejme hned foto;-)

deed

Marikamarika

Chceli v procare od tvojej sestry aj peciatku lekara a Dg?

Ja som zvedava ako sa racz zatvari zajtra ked mu poviem ze potrebujem VYMENNY LISTOK s peciatkou a diagnozou :D

deed

Marikamarika

Chceli v procare od tvojej sestry aj peciatku lekara a Dg?

Ja som zvedava ako sa racz zatvari zajtra ked mu poviem ze potrebujem VYMENNY LISTOK s peciatkou a diagnozou :D

Trinity Orion

Mata 123
Toto si uz asi prrcitas,az ked budes po,ale neboj nic,ako tu uz mnohe baby pisali,prvy den je taky blbsi,ale zajtra bude lepsie,o vela.Ja som dnes zatial nemala ani nic od bolesti a zvladam.Drz sa,myslim na teba:-)

cuculka

Caute babyyy zmenila som si nick z osobnych dovodov.. spoznate ma v galerke pod fotkami, zmeni sa mi nick aj tam:)

Trinity Orion

Caute baby,tak to mam za sebou,vcera som v podstate cely den prespala,ani neviem kolko trvala operacia,ale brali ma o deviatej a na izbe som bola o piatej,medzitym este pooperacna samozrejyme.Robil mi aj korekciu,posuval jednu bradavku,tak som strasne zvedava.Bolesti boli aj su,ale po liekoch sa to da zvladnut.Dakujem vam za povzbudive slova,velmi ma potesili:)A Mata drz sa,budem na teba mysliet:)

Trinity Orion

Caute baby,tak to mam za sebou,vcera som v podstate cely den prespala,ani neviem kolko trvala operacia,ale brali ma o deviatej a na izbe som bola o piatej,medzitym este pooperacna samozrejyme.Robil mi aj korekciu,posuval jednu bradavku,tak som strasne zvedava.Bolesti boli aj su,ale po liekoch sa to da zvladnut.Dakujem vam za povzbudive slova,velmi ma potesili:)A Mata drz sa,budem na teba mysliet:)